SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca + Wins?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91
No bartus_mis mi się wciął podczas pisania posta.. więc do Ciebie :) Czyli myślisz, że teściu by tu bardziej pomógł? Na pewno będę się mocno zastanawiał zanim cokolwiek wezmę. Jeszcze zawitam na forum.. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20281
ja Ci powiedzialem pomogloby dieta+ trening+ suple a nie koks.... a jezeli juz koks to zupelnie nie te srodki na pierwszy kontakt z saa... a zeby ci doradzac co brac i jak brac to ankiete musisz dac taki obowiazek tego dzialu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 367 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4016
to ja Ci odpowiem nieco inaczej...
pierwszy mój cykl... a było to dwa lata temu...
składał się z takiej formuły:
1-2 tydz - 200mg deki
3-6 tydz - 400mg deki
7-8 tydz - 200mg deki
1-8 tydz - 30mg stanki
zrobiłem na tym 6kg, za***iście się ubiłem, siła poszła i było cool. potem odblok i tak do dzisiaj (inne środki, inne kombinacje)
wiem, że niektórzy napiszą; POJ..ANY!, DE..IL! deka bez teścia???!
to był mój pierwszy styk z dopingiem i efekt przerósł moje oczekiwania. więc idzie na tym zrobić coś fajnego. do tego DIEEEEETA!!! i będzie ok.

READY TO RUMBLE!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699853
zamiast deci był prop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
okok wino z deką, fajna sprawa, ale teścia do tego dożuć, nedvied możliwe że było ok po cyklu, ale po co chopak ma ryzykować i biegac potem n niedziałającą fają?

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22734
"ja moj przyjacielu zlozylem z 2 tematy w tej sprawie i efekty byly takie same jak widzisz;D nikt ci nie powie konkretnie. ja wlasnie jestem na tym yklu mam 5strzalow decki i 10 winstrolu. kolega zajmujacy sie silka tez mowil ze bedzie deca dick ale trzeba odblokoac sie no jakims clomidem jakies 3 tyg po ostatnim strzale decki. najlepiej brac w tym samym czasie teścia ale wtedy nie wyzezbisz. ja robie tak o
pierwsze 2 tyg sama decka 1 strzal 1ml/250 na tydzien
pozniej przez kolejne 3 tyg tak samo tylko ze do tego dolanczam winko co 2 dni
i akurat cykl bedzie trwal 5 tyg
biore tylko 5 strzalow decki troche to glupie bo decka zaczyna dzialac gdzies po 4 strzale ale przynajmniej zmniejsze ryzyko bloku. tyle odemnie teraz czekam na zbluzganie przez innych uzytkownikow tego forum :)"
Bartus_Mis Powodzenia Ci zycze...napewno tak samo inteligentnie zrobi jak Ty Bassxclub biorac pod uwage kogos kto nie ma pojecia i bierze lekcje od nastepnego "inteigentnego" kolegi z silowni ktore zapewne mu tak doradzal...
W szkole masz ksiazki i sie uczysz zeby cos zrozumiec czy nie?Bo nie wiem jak to u Ciebie jest hehe wiec tak samo tu sobie poczytaj www.sterydy.net a nie tylko pokazujesz jaki to z ciebie wyksztalcony czlowiek...
dziwicie sie dlaczego nikt wam nie udzieli rady?To proste bo pelno takich sezonowcow.Zapopznajcie sie z podstawami "Your Boss" udzielil Ci duzo lepszych rad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22734
Nie wspomne juz o postach podwieszonych...Nie po to one tam sie znajdua żeby sobie tylko wisialy...Trzeba korzystac z nich bo ktos jakas prace w to wlozyl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 416
ok to niech ten twój boss pomoze mi rozpisac cykl 10ml winka i 10 ml decki. bez pisania ze to ***owy cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 416
www.sterydy.net  :


co do decki:
"Zawodnicy nieobawiający się kontroli uzyskają z tego środka szereg pozytywów, szczególnie w okresie redukcji przed zawodami. Stack dekanianiu nandrolonu i winstrolu stosowany kilka tygodni przed zawodami, pomaga wypracować znakomitą definicję masy mięśniowej."


co do winka:

soby bardziej wrażliwe powinny raczej dodać łagodniejszy środek, taki jak Deca-Durabolin, Equipoise lub Primobolan. Skutki uboczne takiego połączenia będą znacznie mniej odczuwalne niż terapii silnie androgennych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
no i co z tego??czy ta strona jest jakąś wyrocznią??a poza tym deca dick i tak wystąpi a to o to się rozchodzi najbardziej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak mam brac hcg? prosze o pomoc

Następny temat

Kilka pytań odnośnie cyklu na SAA

WHEY premium