SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Debiuty 2015 Gdańsk - foty od str. 32 + LIVE, wyniki str. 42

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Czasami nogi wychodzą ostatnie. Powinno się jeszcze mocno poprawić.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
no chyba lepiej nogami do przodu nie wyjeżdżać, co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
rkarpinski
Czasami nogi wychodzą ostatnie. Powinno się jeszcze mocno poprawić.


Cały czas porawia się. Efekt zobaczymy po odwodnieniu i naładowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Serio serio. Trzymam kciuki! U mnie akurat kulosy mimo, że malutkie to wychodzą pierwsze i są suche na długo wcześniej. Za to dół pleców to chyba schodzi 5 min przed wyjściem na scenę a i tak nigdy nie było tak jakbym chciał. Może to po prostu brak odpowiednich mięśni na plecach i nie miało co wyjść

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
rkarpinski
Serio serio. Trzymam kciuki! U mnie akurat kulosy mimo, że malutkie to wychodzą pierwsze i są suche na długo wcześniej. Za to dół pleców to chyba schodzi 5 min przed wyjściem na scenę a i tak nigdy nie było tak jakbym chciał. Może to po prostu brak odpowiednich mięśni na plecach i nie miało co wyjść


Dzięki Karpiu! Zobaczymy finalny efekt w niedzielę jak dożyję Do zobaczyska!

Zmieniony przez - Rokko w dniu 2015-02-26 11:00:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rokko na obwodówkę w sobotę też lecę ;) i podobnie mam problem z nogami tez całe za mgłą byłem ciężsyz o 5kg 4tyg temu a lepiej wyglądały... ehh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
U mnie było to samo rok temu ;) wyszły w ostatnią noc po odstawieniu wody

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
barano90
Rokko na obwodówkę w sobotę też lecę ;) i podobnie mam problem z nogami tez całe za mgłą byłem ciężsyz o 5kg 4tyg temu a lepiej wyglądały... ehh


Widzę że pół animala i sfd tam pojawi się Artur tylko Ty jesteś o level wyżej niż ja. Itt's my firstt step to the extreme bro

Mariusz_Prz
U mnie było to samo rok temu ;) wyszły w ostatnią noc po odstawieniu wody


Dzięki Mario za słowa otuchy bo od wczoraj zaczyna się nerwówka u mnie:'-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19542
Będzie transmisja live?

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rokko żaden level wyżej nie jestem forma kozacka, wstydu nie będzie, podbij po wszystkim to sie skoczy na jakąś mega wyżerkę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DMITRY KLOKOV - Seminarium 24-24.01.2015 Gdańsk!!!

Następny temat

FIT FESTIVAL - DEBIUTY 2015 - GDAŃSK 28.02-01.03.2015

WHEY premium