SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Debiut

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 455 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19510
nie zauwazylem zeby zastrzyki z propa dzialaly inaczej jesli wale o roznych porach dnia. jesli o odczuciach to zwiekszone libido, pompa na treningach umnie to wystepuje po paru dniach, ale to zalezy od organizmu. jakiej firmy leci prop

Arek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 957
Mam bp pharme. Na razie tydzień wale i nie czuje żadnych efektów, może się rozkręci, chyba że mam wyj**ke

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20370
boli po zastrzyku?

dzikuje za pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Co do godziny strzału to nie ma znaczenia, czy przed snem czy o innej porze dnia. Zależy to od indywidualnych preferencji. Ja np wolę w ciągu dnia. Propa powinieneś poczuć już nawet na drugi, trzeci dzień. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 438 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3782
Ja dopiero co skonczylem butle propa BP Pharmy i pompa na treningu ciezka byla! Libido 100% w gore! Bilem Pro.Chem ale sprzetu braklo i musialem wziasc z BP - szczerze wolalem Pro.Chema - ale jesli komus zalezy na wielkiej pompie na treningu i wysokim libido to polecam! Kumpel tez walil i tez byl zadowolony.

I'm a champion!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1092
Zdecydowanie lepiej kilka godzin przed treningiem jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 957
Witam,
Panowie mam taki problem.
Mam strzał w czwartek i potem następny powinien być w sobotę, z tym że w sobotę wyjątkowo nie mogę. Teraz pytanie, lepiej dać czwartek, piątek niedziele czy tylko czwartek i niedziele. Jak to rozwiązać, by to, że nie mogę zrobić strzału w terminie, jak najmniej wpłynęło na cały cykl?

Oraz pytanie drugie. Najprawdopodobniej mam trochę więcej stuffu niż przypuszczałem. Lepiej pociągnąć cykl dłużej niż 8 tygodni, czy dać w ostatnich tygodniach większą dawkę. Przypominam oczywiście, że jest to debiut.

Pozdrawiam!

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Jak zrobisz strzała w niedzielę nic się nie stanie (choc niektórzy biją ed i tez daje radę). Zakończ cykl na tych 8 tyg, nie podbijaj dawki. Zostaw sobię na następne cykle. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11160
najpierw daj nolve a potem hcg nie mozna brac serm i pct razem bo podobno mozna rozj**ac komorki ktore odpowiadaja za plodnosc

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 957
Strzały z HCG też bije obojętnie o której godzinie??
Wbijam taką samą techniką jak prope czy w brzuch?
Mam tomax, nie nolve, tabletki biorę na noc,tak??

I jakie jest zdanie forumowej Braci, na temat powyższego posta??
Faktycznie powinienem najpierw 4 tygodnie brać tomax i dopiero potem bić HCG, czy tak jak napisałem w początkowej wersji, czyli po propie HCG i tomax jednocześnie??

Zmieniony przez - kazach01 w dniu 2012-02-17 19:52:07

Ból przemija, chwała jest wieczna!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dodatki do cyklu

Następny temat

prop + masteron, dawki

WHEY premium