SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIESIĘĆ PUMP GHOST'ÓW DO ROZDANIA.

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8686
hehe spoko ;))
Z tego typu odżywkami jest tak, iż każdy producent tak naprawdę dodaje mieszankę 'swoich' białek, niektórzy inwestują w te droższe, niektórzy w te tańsze izolaty itd i tak naprawdę zwykły konsument, taki jak ja nie jest w stanie dowiedzieć się idealnego składu, co tam siedzi, mimo zawartej etykiety. Ponieważ nie jest napisane nigdzie ile % tego białka, ile % tego i tego ;) Dlatego kierując się wyborem Gainerów tych z przystępną ceną zazwyczaj pod uwagę biorę w jaki sposób się rozpuszcza i czy po prostu, zwyczajnie smakuje, bo to jakby nie patrzeć też istotny motyw ;) Do Mass Active przyczepić się nie mogę i śmiało mogę polecić kaażdemu ;)

a odnośnie Pump Ghost'a to w jakich przedziałach cenowych można się spodziewać? Ja zawsze jestem sceptycznie nastawiony, w zyciu za darmo nic nie otrzymałem, ale i nie narzekam, a spróbować ten pumper z pewnością chciałbym, więc jak to cenowo mniej więcej będzie wyglądało? Słyszałem również od znajomych, którzy przeprowadzają testy, że czasem dogadują się z firmami i płacą np. po 50/70 % ceny produktu w zamian za rzetelnie przeprowadzony test udokumentowany zdjęciami lub też filmami. Czy u Ciebie również jest taka możliwość ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
U nas w firmie testy przeprowadzamy w taki sposób jak widzisz. Nabór/Wybór/Relacja zupełnie szczerze. To nie pierwszy i nie ostatni test jaki przeprowadzamy, każdy wygląda tak samo. Zgodnie z Twoim przykładem nasze produkty same się bronią. Co do białek to nasze są bardzo wysokiej jakości, ale to historia do innego tematu (zachęcam do przetestowania naszego izolatu) bo tutaj rozmawiamy o naszym najnowszym pomperku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 912 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19783
- waga i wzrost: 87 kg i 180cm

- dziedzina sportu: redukcja, siłowy 5x w tyg, 2x w tyg hala(raz piłka, raz siatka), do tego może dojdzie boks(dzisiaj pierwszy trening)

- staż treningowy: jakieś 26 miesięcy poważniej, wcześniej bezsensowne machanie

- doświadczenie w złożonych środkach przedtreningowych: sfd pure power i hk professional 2.

- czy stosowaliście zarówno przedtreningówki z kofeiną jak i bez kofeiny? Tak

- dlaczego chcielibyście przetestować Pump Ghost'a? Testowałem już 2 Wasze produkty(Crea mission i Fire fit), dlaczego nie spróbować trzeci raz? Wiadomo, czego można się ode mnie spodziewać, wypiski z diety, treningów, a także filmiki nie są rzadkością. Atutem może być fakt, iż aktualnie(od ok 5 tyg. i jeszcze zostało ok 4-5) prowadzę test spalacza Grenade https://www.sfd.pl/TEST_SPONSOROWANY_GRENADE_REDUKCJA_kiaudia,dawid7737,HutnikNH,Pesymista-t890205.html dlatego też opinia o produkcie może trafić do szerszego grona użytkowników

- zdjęcie



Zmieniony przez - Pesymista w dniu 2012-11-07 16:09:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Tak wiemy i pamiętamy wcześniejsze testy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ja niestety fotek teraz nie jestem w stanie wrzucić ale w linku jest ich kilka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 912 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19783
w sumie kretkę średnio wykorzystałem bo sie nie przykładałem do liczenia kcal, teraz bym to zrobił o niebo rozsądniej:p supelek bym przetestował, zwłaszcza pasuje mi to aktualnie, że nie ma w nim kofy bo w spalaczu mam ponad 400mg na dzien, no i zawiera m.in. aakg i ba, których od dawna chcę spróbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29153
Witam Mateusz z tej strony się kłania

- waga i wzrost
88kg wagi i 181cm wzrostu

- dziedzina sportu (jeżeli chodzi o siłownię to prosimy podać w jakim cyklu treningowym będziecie go używali, np. siła, roztrenowanie czy rzeźba)
Tylko i wyłącznie siłownia suplement bardzo pomógł by mi w etapie łapania zimowej masy w tym okresie waże są ciężary dlatego takowa przed treningówka ułatwiła by sprawę.

- staż treningowy
ponad 2 lata

- doświadczenie w złożonych środkach przedtreningowych (skala: 1 produkt, 2-3 produkty, powyżej 3 produkty)
Stosowałem kilka przed treningówek natomiast głównie z 1,3d dla tego poszukuje coś nowego bez gery.

- czy stosowaliście zarówno przedtreningówki z kofeiną jak i bez kofeiny?
bez kofeiny tak z również

- dlaczego chcielibyście przetestować Pump Ghost'a?
Tak jak wspomniałem wcześniej poszukuje czegoś nowego bez tzw mózgo-j**anek. Także dotychczas nie stosowałem nigdy produktów z firmy FITMAX ponieważ nie lubię kupować w ciemno może to by mi pomogło w decyzji. No a także dzień składania kończy się tuż przed moimi imieninami taki prezent zdecydowanie by się przydał.

pozdrawiam.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
Witam.

1. 172cm/86kg
2. siłownia/ trening siłowy
3. staż ~2 lata
4. stosowałem kilka przedtreningówek
5. stosowałem

Chętnie przetestowałbym waszą przedtreningówke ponieważ od ok. 3 miesięcy trenuje bez niczego, czasami kawa przed treningiem. Treningi robie późnym wieczorem więc chętnie bym się czymś wspomógł w celu poprawienia jakości treningów.

p.s aktualnie stosuje białko oraz witaminy Waszej firmy, więc przedtreningówka bardzo dobrze uzupełniłaby ten zestaw.

Pozdrawiam.

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
.

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Witaj. Jakie białko i jakie witaminy masz na myśli mineral fit?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Premiera!!! PUMP GHOST.

Następny temat

WYNIKI KONKURSU PUMP GHOST

WHEY premium