SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK- redukcja- tym razem musi sie udac!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ja też nie mam zbytnio kasy ale te 300-400g kuraka zjem,a tak uwielbiam wołowinkę
orzechy dobre laskowe i włoskie ja np jem teraz około 75g dziennie I like it

kavva właśnie mi się przypomniało,że ziemne na mnie dobrze wpływały chyba zacznę konsumować może się ruszy

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
kurcze nadal nie rozumiem dlaczego organizmowi trzeba dostarczac tyle a tyle wegli bialka i tluszczy zeby chudnac. ok bialko rozumiem buduje miesnie i spala kalorie ale tluszcze?
wczesniej omijalam je z daleka.

i nie rozumiem czemu owoce tucza...wiem maja fruktoze ale jadlam 2kg truskawek dziennie w wkacje i multum arbuza i wage mialam taka sama albo mi spadala bo napchana owocami nie jadlam innych rzeczy az tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
zeby organizm dobrze funkcjonował zeby wtroba ci nie siadła

owoce to cukier - ww proste to tucza mozesz je miec w diecie pewnie ale matylda czy ty pamietasz na jakim my jestesmy forum ? i jakie mamy założenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
wiem wiem.... 2 jablka dopuszczalne?

wiem zdrowe odzywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
a mi sie wczesniej wydawalo ze wlasnie jak dostarcza sie organizmowi wszytkie potrzebne skladniki odzywcze to on jest zadowolony nie odklada tluszczu ale tez nie pobiera tego zbednego- bo po co ma to robic jak jest odzywiony?

dlatego zaczelam cwiczyc intensywnie zeby nie glodowac ale spalac kalorie na silowni te zbedne = zmagazynowane w postaci tluszczu kiedys
i psikus:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
matylda cos zle musiałaś zrozumiec bo to jest tak jak dostarczacz do organizmu odpowiednia ilość białka to jest z czego budowac miesnie badz utrzyma oistniejace, ww daja na energie a tluszcze sa potrzebne w diecie i to bardzo. I codziennie spalamy jakies kcal prawda wiec jezeli zjemy mniej nisz spalamy to chudznimy. Ale musimy pamietac o jakosci jedzenia i o tym ze ww proste szybciej uwalniaja energie ktora nie spozytkowana zamienia sie w tlusz. dlatego jemy ww złożone. Wazne jest rónież to aby nie doprowadzic do spowolnienia metabolizmu bo organizm ma tendencje do przywzyczajenia sie do jedzenia danej liczyb kcal dlatego jezeli z wyliczen nasze zapotrzebowanie z wyliczen to 2500 kcal a my jemy 1200 dluszy czas i nie chudniemy to znaczy ze sobie zaszkodzilismy i trzeba to poprawić.

cwiczenie intenstywne jest bardzo dobre ale musi miec to rece i nogi bo tak to sobie spalisz miesnie a wiadomo ze im wiecej miesni masz tym lepszy metabolizm

czy zaczynasz to rozumiec czy jeszcze nie ?

vena konicznie to sprawdz mam nadzieje ze podzialaja...

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-05-20 22:52:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
zaczynam zaczynam.
eh musze to bialko nadrobic nie bardzo wiem jak - chyba jaja zaczne jesc
jeszcze rok temu nie jadlam w ogole miesa czaaasami piers twarog tez rzadko w sumie to na samych weglach i jogurtach i owocach zylam i w sumie wymiary mam takie same mimo ze teraz od 4 mies cwicze inensywnie i jem nieporownywalnie wiecej bialka niz kiedys... tzn kiedys czyli niecaly rok temu kiedy jeszcze nie mialam zadnej wiedzy na temat odzywnia prawidlowego


czy jezeli w jednej polowie lipca nie bede mogla chodzic na silownie a bede jezdzila 1h dziennie z samego ranna naczczo rowerem to bedzie ok trening ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
ja lubie z orzechow tylko ziemne... wiec jem ziemne:D mniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
jak moje koelzanki ktore nie sa na zadnej diecie widza ze jem ozrechy to mowia- wez tego nie jedz wiesz ile to ma kalorii i jak tuczy... az mi sie glupio robi bo tak to narzekam a tak jem orzechy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
matylda jak sobie zrobisz dwa tygonie wolnego od silki to sie nic nie stanie poprostu dobrze bedzie jak sie nie bedziesz za natto bojadac i nie bedziesz siedziec caly czas na tylku ale ja bym chcial zebys do tego czasu podniosła swoja kcal posiłków miala conajmniej 2g białka na mase ciala i jadła 5 razy dziennie w tym duze sniadanie i posiłek białkowy przed snem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst

Następny temat

co zamiast martwego ciągu?

WHEY premium