SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DYLEMAT . SCORCH czy kilka supli ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 369 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5911
Witam szefów. Dieta CKD od miesiąca ,poleciało już 7 kg suple :TFT treca , HMB (z rana po biegach)3x aeorby na czczo , 2x basen , 2x siłownia . W tym tyg nic nie robie bo kończe pisać prace i musze oddać do dzisiaj ...nieważne. DYLEMAT : Kupić sobie na sezon (rowerowy) białko SP 80, BCAA (lub ZMA) , TFT I CARBO czy to wszystko olać i kupić SCORCHA??? Moim celem maksymalna redukcja ale w sezonie chciałbym wrócić do formy ,możliwe zwiększyć wydolność tlenową i rozwinąć mięśnie nóg. Brzuszek się już bardzo ładny zrobił ale mógłbym sporo poprawić jeszcze. Miesiąc CKD kawusia ,TFT już mnie ładnie zaczęło cieniować i nie wiem co teraz zrobić :trzymac się tego dalej i dokupić jeszcze raz TFT , dokupić ww suple czy zainwestować w SCORCHA. Czy można by do Scorcha ew dokupić kofeine Kaizen czy za dużo kofeiny ?? Dodam że mam jeszcze na chacie Stack 2 z efką . Co byście polecili? Pytanie kieruje do wszystkich znawców tematu a szczególnie zaś prosłbym o wypowiedzenie się Qazara. Czy Scorch jest wart wydania na niego tyle kasy i zrezygnowania z tylu supli???

Kto mówi że tego się nie da zrobić ?!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
jezeli twoja dieta bedzie idealem/bedzie b.bliska idealu, mozesz zrezygnowac z dokoopywania bialka i wegli; bedziesz przeciez dostarczal ich odpowiednie ilosci z diety

co do scorcha niech wypowie sie qaz, nie stosowalam osobiscie, wiec ciezko mi powiedziec cos o efektach z praktyki

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2005-03-09 10:31:57

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 369 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5911
Ideałem zapewne nigdy nie bedzie ( i nie jest ale zadanie spełnia w 90 % ) ale nie wiem czy dokupić Carbo jako izotonik i białko (jako białko i katabolik) czy jechać na scorchu ??? Czy poczekać i mieć Scorcha i białko. Czekam na wypowiedź kogos kto stosował Scorcha i moze się wypowiedziec na ile jest wart tych 160 kilku złotych. Podkreślam że baardzo dużo jeżdże na rowerze , troche biegam, pływam..... DORADŹCIE spece

Kto mówi że tego się nie da zrobić ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Sorch bardzo dobrze dziala ,dosyc bogaty spalacz ,ale jest tylko oddatkiem do diety i treningu ,jesli masz dobrze zbialnsowana diete kup scorcha jesli dieta kuleje to dokup bialko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajny ten scorch
tzn w moim stylu...


Zmieniony przez - om w dniu 2005-03-09 16:04:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 369 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5911
Nie no dieta działa jak najlepiej. Ale myślałem że jak chwalisz tak wszędzie Scorcha to jest on NAJLEPSZY. Skład bogaty .....ale spytam inaczej: jaki jest według Ciebie Qazar najlepszy spalacz ? Pomijając kwestie diety która daje rade i pomijając fakt zawierania eferdyny (bądź jej brak) . Czy nie rujnować się na Scorcha i dokupić w cholere kofeiny i TFT i jechać tak jak do tej pory jechalem??

Kto mówi że tego się nie da zrobić ?!

...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale quazar mowisz o tym jako o zalecie czy wadzie ?
bo dla mnie to bardzo fajny suplement jest
szkoda że mało wydajny doustnie..
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
7-oxo to zaleta ,co do spalczy coz no bajki bym pisal jak bym mwoil ze bez efkowe sa silniejsze,bo tak nie jest chodzefedrynowe spalcze sa obarczone wiekszym ryzykiem efektow ubocznych ,uwazam ze scorch nalezy do czolwoki spalcz bez efedrynowych i chodz drogi to jest wydajny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna i glutamina - można łączyć w jednej porcji?

Następny temat

Nitrobolon czy Mass XXL - co wybrać do cyklu masowego?

WHEY premium