SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DYLEMAT . SCORCH czy kilka supli ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
czy drogi przy tej cenie dolara to masz troche pow 100 zł , jak sie umie dobrze załatwiać , jak dla mnie cena bardzo przystepna i skałd bardzo dobry.

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
no właśnie... przecież nie jest wcale drogi... dawka na miesiąc w opakowaniu.. no i ta cena dolara - mam nadzieje ze spadnie jeszcze do 2,50

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
zamierzasz to pozrec tez? ;)

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Scorcha? zamowilem 2 .. ale to na przyszłość.. może postać w domu - jeść nie woła, a lubie mieć zapasik

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
hehe niezle - moze tez to sobie pojem poozniej dla sproobowania

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
no wiecie jesli ma siekarte to zakup w hameryce powoduje ze to najlepszy spalcz (niezla cena i super sklad) ,a co do zamawianai radze sei pospieszyc bo nowa wersia jest juz bez 7-oxo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
no ja akurat taką kartę mam przypadkiem... i juz order do mnie idzie.. stara wersja

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
no i twoje szczescie ja mam juz 2 tydzien dzielnei stoi na polce dzis zauce go na ruszt zobacze co wart ,moze polaczego z lipodermem -y (dla mnie hit tego lata )

Zmieniony przez - qazar w dniu 2005-03-10 10:11:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
ja mam jeszcze jakieś ze 2 metaburny MRMa, chyba ze 3 MM4 Syntraxa i 15g gugli... wiec scorch pojdzie na pozniej

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2060
pytanie do quazara, zamówiłam scorcha, a koleś mi odpisał ze właśnie skonczyła mu sie stara wesja, ta nowa chyba jest bez 7-oxo DHEA (?) pisałeś ze bez tego jest słabe, radzisz mi na jaki inny bezefkowy spalacz zamienić zamówienie. dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna i glutamina - można łączyć w jednej porcji?

Następny temat

Nitrobolon czy Mass XXL - co wybrać do cyklu masowego?

WHEY premium