SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DUŻY skok ciśnienia po zmianie środków?? Badania wychodzą w porządku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4473
dzisiaj miał być strzał testa z boldem, ale bolda na razie odstawiam, a na jutro rano jadę do rodzinnego z wynikami
jestem po słowie z Panią dr z Wawy mającą konto na insta i sugerowała aby zwiększyć aktywność oraz zakupić catipril do brania doraźnego oczywiscie po ustalonej dawce lekarzem
dzisiaj szamam więcej czosnku i ziółka i już jest delikatna poprawa na razie ciśnienie około 160 na 100/90 gdzie wczoraj 180 to była norma. Dzięki Panowi za zainteresowanie i za parę dni napiszę jak tam moje samopoczucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Z czosnkiem to jest tak, że przynosi on korzyści (w różnych sprawach) ale przy długofalowym stosowaniu. Doraźnie ani nie zbija ciśnienia, ani nie leczy cudowanie z dnia na dzień jak to niektórzy myślą kiedy zachowują wcinając na raz pół główki czosnku bo na drugi dzień wyleczy
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4473
Być może efekt placebo :P
Ważne, że ciśnienie spadło chociaż trochę
W dodatku dzisiaj zmniejszyłem ilość protein w żywieniu.
Poszukam jakiś ciekawy film i wskoczę na rower stacjonarny. Od września czas wrócić do czystej miski, liczenia kcal i zwiększyć aktywność. Lekarka zasegurowala również, że taki skok ciśnienia mogl być spowodowany odstawieniem treningów przez kontuzje.
Serducho przyzwyczajone do pracy na wysokich obrotach 6 razy w tygodniu, a tu nagle odcięcie do dwóch razy i to raczej aktywność umiarkowana i stąd mógł byc taki niepożądany efekt.
Na razie bolda odstawie, wrócę do totalnie czystej miski i zacznę zwiększać aktywność , a jak już wyleczę kontuzje i wejdę na wysokie obroty z treningiem siłowym to doloze bolda. Jak znowu będzie to co teraz to już będę wiedział, zeby już więcej po niego nie sięgać, mimo, że pół roku temu nic mi na nim nie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 251 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27863
Trochę dziwne że na okresowych badaniach lekarz prowadzący nie dał Ci skierowania do kardiologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Z Captoprilem to jest tak ze jak się przyzwyczaisz to będziesz łykał w każdej sytuacji kiedy tylko serce przez sekundę szybciej zabije. Jak wyzej kardiolog i echo serca by się zdało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
dawid22d
Być może efekt placebo :P
Ważne, że ciśnienie spadło chociaż trochę
W dodatku dzisiaj zmniejszyłem ilość protein w żywieniu.
Poszukam jakiś ciekawy film i wskoczę na rower stacjonarny. Od września czas wrócić do czystej miski, liczenia kcal i zwiększyć aktywność. Lekarka zasegurowala również, że taki skok ciśnienia mogl być spowodowany odstawieniem treningów przez kontuzje.
Serducho przyzwyczajone do pracy na wysokich obrotach 6 razy w tygodniu, a tu nagle odcięcie do dwóch razy i to raczej aktywność umiarkowana i stąd mógł byc taki niepożądany efekt.
Na razie bolda odstawie, wrócę do totalnie czystej miski i zacznę zwiększać aktywność , a jak już wyleczę kontuzje i wejdę na wysokie obroty z treningiem siłowym to doloze bolda. Jak znowu będzie to co teraz to już będę wiedział, zeby już więcej po niego nie sięgać, mimo, że pół roku temu nic mi na nim nie było.



Jak już pisałem, znosisz to bo jesteś młody chłop. Ale tak obciążając pompe teraz odcinasz kupony tam od końca już, więc nie ma się z czego cieszyc teraz bo to co ma być kiedyś przyjdzie szybciej.

Wykup pakiet cardio, 2-3stówki i masz wszystkie badania włącznie z holterem (w Twoim przypadku ciśnieniowym). Trochę się z tym pobawisz bo to zabawne jest stawanie w bezruchu co chwila, ale warto myślę zbadać temat, i dobrać lek pod konkrety a nie na pałe i to jeszcze przez internet od kogoś
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4473
PhantomLord
Trochę dziwne że na okresowych badaniach lekarz prowadzący nie dał Ci skierowania do kardiologa.

Znajoma pielęgniarka obniżyła wartość wpisana w kartę aby nie robić problemów z podbiciem badan, jednak zwróciła mi uwagę abym tym się zajął. EKG robione i nic na nim wyszło. Lekarz przy mnie patrzyl na wydruk i stwierdził że wszystko w porządku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4473
Jutro rano jeszcze wizyta u rodzinnego, więc napiszę Wam jak on to widzi. Aczkolwiek jest to lekarz (kiedy ma kiepski humor) typu, jak boli prostowanie palca to go nie prostuj, a przestanie boleć, zamiast szukać przyczyny bolu.
Na razie uciekam spać:) dobrej nocy i do usłyszenia jutro! Oczywiście jestem Wam mega wdzięczny za wszelkie sugestie i chęć pomocy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
160/90 tez dla ciebie wysokie
czosnek możesz brać ale bez leków się nie obejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
No i z tym cardio poczekaj aż zrobi się bliżej normy, wtedy zacznij kręcić.
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ovitrelle

Następny temat

Enan+Deca

WHEY premium