SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Joan77 :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3171
DT:





Słaba dzisiaj jestem.
Bez progresu z ciężarem podczas treningu, bo szkoda czasu.

Z powodu awarii piłki (została przekłuta wykałaczką przez dziecię/i) w ruch poszła ławeczka pozioma. Piłka w naprawie.

Zmieniony przez - Joan77 w dniu 2013-03-05 14:32:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3171
DNT.

Trochę ruchu na świeżym powietrzu:marsz, spacer, rolki.

Miska:




Suple: Mg+Ca, o3, D, Fe, Rutinoscorbin.
Zielsko:sałata, kukurydza, papryka.


Zmieniony przez - Joan77 w dniu 2013-03-06 19:15:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3171
Małe zawirowania.

Zaległe miski:














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trenio to kiedy był/będzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3171
Taaa był dzisiaj. Plyo + brzuszki i inne wariacje na piłce.

Dzisiaj jeszcze jeden dzień szaleństwa.
Suple te co zawsze +winko + tort + pizza.
Do tego miska:




Apeluję o łaskawość i darowanie sobie opyerdziu.




Zmieniony przez - Joan77 w dniu 2013-03-12 15:31:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Tylko nie płacz potem,że nikt Tobie doradzać nie chce

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3171

Płakać będę jak najdzie mnie ochota. I to bez Waszej zgody. Każdy jest tylko człowiekiem a nie jakimś terminatorem, aby wszystko robić pod jedną modłe.
Jak napisałam na pierwszej stronie:
Cel: ujędrnić i wzmocnić ciało, mądrze i zdrowo jeść, mieć wysportowaną sylwetkę i czerpać z życia pełnymi garściami.

Ćwiczę dla przyjemności, a nie dlatego, że mi ktoś każe. Jak mam ochotę świętować urodziny syna, to to zrobię. Nie sądzę aby to miało mi jakoś zaszkodzić, czy wpłynąć znacząco na moją sylwetkę. Na codzień pilnuję diety, ale nie jestem jakąś fanatyczką.
Ciągle coś jest nie tak: a to się op*****lam, a to nie potrafię zrobić pompki, a to się wachluję liściem, a to to, a to sramto.
I do my best, ale co Wy możecie o tym wiedzieć....

Jak pytam grzecznie o radę to zero odzewu. Ale jak tylko jest potknięcie to od razu mega zainteresowanie i szukanie pretekstu do zyebki.

Pozdrawiam wszystkich i do jutra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja (i każda inna moderatorka/doradca) doradzać będę i w ogóle cokolwiek czytać będę jak się mi zachce

Nie wiem jak innym pogrubionym, ale po przeczytaniu powyższego posta nie chce mi się zupełnie
Dla Twej urażonej świadmości: ja mam inne, ambitniejsze zajęcia niż warowanie w Twoim blodżku, czekając z rzekomo mega zainteresowaniem na jakieś tam Twoje potknięcia i knując zyebki, jakie puszczę.

Tak więc, jedz co sobie chcesz, ćwicz bez pompek dla przyjemności, baw się w terminatora, w wojowniczego żółwia ninja albo Martę Stewart, możesz nawet i sramto robić (cokolwiek to jest). Bo co my możemy wiedzieć?

Powodzenia w realizacji celów życzę.

Bez odbioru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Dla mnie tego nie robisz, więc działaj jak chcesz. I - tak jak napisała Marta - szkoda nam czasu na osoby, które nie podchodzą do tematu poważnie.
Obstawiam, że w tym dziale na 100 założonych dzienników max 5. utrzymuje się dłużej, niż 3 m-ce. I to są laski, którym warto pomagać, bo one daję z siebie 105%.
Nie propagujemy fanatyzmu, ale szacunek do uzyskanej pomocy byłby na miejscu, bo w "realu" za kompleksową pomoc musiałabyś zapłacić kupę szmalu (za który dostałabyś dietę 1200 kcal i trening na machanie nóżką).

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Natalia - walka o sylwetkę!

Następny temat

Brak tali! Redukcja tłuszczu. Mięśnie Brzucha.

forma lato