SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DO OCENY 6oxo + novedex + leviathan + venom + CEO + TT

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
czy zmienilibyscie cos w ponizszym?

6OXO
1-3 3caps
4-10 6caps

NOVeDEX
4-10 3caps

LEVIATHAN+VENOM
1-10 leviathan rano na czczo / venom przed treningiem/popoludniu

CEO
1-6

ZMA
1-10

TT
no wlasnie . kiedy bys wrzucil to ? dopiero po 10 tyg. czy jakos w trakcie ?
pozatym nurtuje mnie dlugosc cyklu . zostawic 10 tyg czy moze skrocic do 8 ?

z gory dzieki za pomoc wszystkim kompetentnym w temacie .

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CEO
4-10

TT
8-12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
jeszcze jedno . jak uwazasz ?

low carb czy ckd

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mam pojęcia
sprawdzałeś obie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
w sumie najpierw rozpatrzyłbym kwestie diety.

mogles wrzucic ankiete (regulamin dzialu) - latwiej byłoby sie dogadać i pewnie wieksze byloby zainteresowanie tematem. Nie wiemy nawet jakie masz doswiadczenie ze spalaczami ani z jakiego bf starujesz...

Bull - myslisz ze 6-oxo + novedex w zaproponowanych dawkach to dobry opcja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wydaje mi się, ze autor zna rozumie o co w tym biega
z sensem to zaplanował

ja bym zjadł tyle antyestrogenów
i to ze smakiem
w tej dawce

obecnie zajadam po 4caps 6oxo
niebawem 6 i dokładam jeszcze porcje 6oxo extreme
także 10tyg
Crash kiedyś coś znacznie cieższego zmontował
i bardzo pozytywnie opisywał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oczywiście z badań tescia
niekoniecznie wieksza dawka 6oxo ma sens
ale może mieć
jest kasa
warto experymentować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
co do diety nie eksperymentowalem z low carb . wiec... w sumie moze znow pojade ckd ze wzgledu na jakies zgromadzone doswiadczenie . low carb byloby czyms nowym . w sumie co do ckd to i dobre wspomnienia i zle . zadowolony bylem ze spalonego fatu lecz zawiodlem sie , gdyz mimo wszystko strata miesni byla jak dla mnie za duza . mysle ze zwalilem sprawe z treningiem . wykonywalem za duzo serii/powtorzen? wobec czego poziom glikogenu spadl az za nadto co wywolalo utlenienie bialek . mimo wszystko to tylko moje przypuszczenie .kamien moze jest pogrzebany gdzie indziej .

BULMASTIF na jakiej diecie teraz jestes,badz byles podczas stosowanych produktow/lub podobnych ? poprostu bilans kalorii wzgledem zapotrzebowania , -500?

faftaq . nie ma znaczenia od czego planujesz cykl . wazne znac cel ktory zamierza sie osiagnac .znajac go idziemy dalej . planujemy diete , trening oraz suplementacje . suplementacja to jednak najprzyjemniejsza czesc planowania , ktora sprawia mi najwieksza frajde wiec zaczynam od tegoz punktu . wiadomo ze nastepnie na tapete idzie dieta oraz trening . wszystko ma byc dopiete na ostatni guzik . jesli jest - to kupujemy co potrzebne .
co do ankiet ,zainteresowania tematem itd.itd . Moze i masz kszte racji ale szczerze mowiac temat jest konkretny ,nic dodac nic ujac , i zalezalo mi tylko i wylacznie na konkretnych odpowiedziach . nie zalezy mi na ilosci osob ktora odwiedzi ten temat . w sumie uwazam ze nawet lepiej jak jest malo wpisow lecz kokretnych . jesli ktos szuka to znajdzie bez koniecznosci przegladania 10 badz 20 podstron z czego w co 6 poscie jest napisane cos tresciwego .
Pozdrawiam

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teraz to jestem skończony
bez diety i 4tyg bez treningu
dziekuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
eugeno - w moim przekonaniu jednak ma spore znaczenie z jakiegu pułapu startujesz. Cykl faktycznie jest "konkretny", ja jednak lubie wiedziec z kim rozmawiam, a fakt że dana osoba wybiera "konkretne" srodki - nie zawsze identyfikuje bezbłednie jej tożsamośc.

Nie wiem na przyklad czy eksperymentowałes z wysokimi dawkami antyextrogenów, bo w tym wypadku więcej - nie musi oznaczac lepiej. Nie wiem tez jakie masz doświadczenie ze spalaczami... Co do diety - toz znowu, zapytałbym o bf, doswiadczenie/staż itp...

Zeby nie było niejasnosci - nie dopytuje sie już o te kwestie, bo jak mniemam otrzymales satysfakcjonująca odpowiedź. Tłumaczę istotę mojego podejścia. Ale na niedokladnym przeanalizowaniu w/w kwestii - stracić mozesz tylko Ty

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
BULMASTIF tez spoko co by nie bylo hehe . no more questions .
pozostaje podziekowac.
ps. ja chyba zdecyduje sie na ud2

faftaq , wiem i uwazam ze masz racje . sam pamietam ze gdy w czasach gdy moja aktywnosc na forum byla troche wieksza niz na chwile obecna na 70% tematow nie odpowiadalem w zaden sposob . byly one naprawde zenujace i ktos pytal o naprawde

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xpand + mono(ale jakie)

Następny temat

Kreatyna 1250 Olimp - Pytanie

WHEY premium