SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DO BRUTY

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1667
Gochan: nie jestem na lekcji j. polskiego , a fakt ze sie pomylilem przy ksywce no i co z tego kazdy wie o co chodzi , heeh no chyba ze ty masz jakies problemy z tym a piszesz tu - bo np ktos cie o to poprosil zebys z***al Illinois'a :)
a co do Boruty to mnie chodzi tylko o to ze zmonopolizowal sobie temat bjj - rozumiem ze lubi sztuki walki skuteczne i zgadzam sie z tym ze bjj do takich nalezy , ale na forum mamy mnostwo mlodych chlopakow ktorzy przez niektore posty o "nap*****laniu" zaczynaja sie bawic w takich nap*****lakow. Wydaje mi sie ze sztuki walki nie powinny sluzyc ku temu wrecz przeciwnie :).
Dla niektorych mlodych uzytkownikow SFD (o pewnych psychicznych sklonnosciach) oddzialywyje ty jak psychomanipulacja - nie wszyscy powinni miec dostep do pewnych informacji. Na sekcjach (obojetnie jakiego stylu ) najpierw robi sie naturalny przesiew . Jesli prowadzicie jakies zajecia ze sztuk walki to napewno zauwazyliscie ile na poczatku jest osob ile po 1miesiacu a ile zostaje po roku, na poczatku glownie odpadaja cwaniaki ktorzy przyszli wlasnie po to by sie czegos nauczyc i nap*****lac (kasowac) innych, a do SFD jest przeciez wolny dostep i kazdy moze poczytac co tylko chce.

to ja tylko ze incognito ;)

Zmieniony przez - illinois w dniu 2001-09-05 10:04:11

to ja tylko ze incognito ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
Cześć Boruta, korzystając z okazji, że post jest do Ciebie, mam małe pytanko; w ofercie Czarnego Pasa pojawiła się kaseta "Yuki Nakai BJJ". Czy obejrzałeś ją, a jeżeli tak, to napisz, czy w zakresie prezentacji technik jest coś warta ( oczywiście poza tymi 80PLN )

Pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kup a ja przegram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
Świetny plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Albo się wymienimy ja ci dam Titanica a ty mi dasz tą kasetke ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Co do naturalnego przesiewu, to nie zgadzam się.
Sprytni i ci, którzy lubią łobuzerke są niejednokrotnie
dobrym materiałem.Nie nadają się tylko ci, którzy są
zbyt mało twardzi lub zbyt mało zdyscyplinowani(chodzi
mi o samodyscyplinę jak i o uważne słuchanie trenera
i bardziej doswiadczonych zawodników.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
HunterKK, jeżeli można to wolałbym pokemony...))
Albo paczkę pedigree szmakos:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sztuki walki powinny sluzyc, jak sama nazwa wskazuje walce.
Nie interesuja mnie "cwaniaki ktorzy przyszli wlasnie po to by sie czegos nauczyc i nap*****lac (kasowac) innych". Interesuja mnie zwykli ludzie nie majacy pojecia o sztukach walki a chcacy nauczyc bronic siebie i swoich bliskich. Tacy ludzie padaja lupem oszolomow wciskajacych im kit i z braku wiedzy o tym jak wyglada rzeczywistosc tenze kit lykaja.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
"Cześć Boruta, korzystając z okazji, że post jest do Ciebie, mam małe pytanko; w ofercie Czarnego Pasa pojawiła się kaseta "Yuki Nakai BJJ". Czy obejrzałeś ją, a jeżeli tak, to napisz, czy w zakresie prezentacji technik jest coś warta ( oczywiście poza tymi 80PLN )

Pozdrowienia"

Sorry za replay, ale czy możesz odpowiedzieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie widzialem.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o kick box

Następny temat

UFC - POLACY

WHEY premium