SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DOBRY CYKL NA MASĘ DO USTALENIA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
bujnie sie juz w 5-6 tyg pociagnie troszke tyg na niej i uderzy wiecej , juz towar w krwiobiegu bedzie i bedzi latwiej :)
Bynamniej u mnie sie sprawdzilo i lece 16 tyg wraz z boldem na dodatek i testem:)

ALbo sie bawic albo nie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
miki ja ci rdze na 1 kontakt z wlasnego doswiadczenia polec deke z 10 tyg oi styka *******enie ze 14 tyg musi byc od 2 tyg kazdy rozpisuje min14 tyg na deke nie wiem skad to sie wzielo buuu minimum 14 to cnaczy ze tak najlepiej z 18 tyg bedzie ok ?? no kuzwa jeszcze nie widzialem nikogo 18 tyg na dece. 14 tyg na dece to juz dla bardziej zaawansowanych jedz tak jak napisales i juz nastepny cykl zrobisz dluzej nic sie nie stanie nie wszystko naraz
1-10 deka 300mg week
1-11 enan 500mg week
propa jak dasz laatwiej sie odblokowac przynajmniej w moim przypadku tak bylo konczylem zawsze tak jak napisalem wyzej ale raz sprobowalem zejsc z propem i o wiele lepiej sie odblokowalem i lzej jakos bylo oczywiscie hcg przywal w 7-8 tyg i 2 tyg przed zaczeciem odbloku propa mozesz dac tak
12-15(16) prop

Zmieniony przez - MACIEJA21 w dniu 2010-11-10 11:26:24

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
wtedy piekną anabolikow wychodzi :) i nie czułem zastoju jakie kolwiek :) tylko ze bawie sie pod innym kontem niz moze mikki . Ale to kwestia wyboru:).

Miki zrobisz jak uwazasz , ja napisałem po swoich przemysleniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
MACIEJA21 nie zebym sie wymadrzal, bo sam jeszcze za wiele nie reprezentuje swoja sylwetka, ale zobacz jak wyglada wiekszosc osob stosujacych "standardowe" cykle.
mysle, ze cos w tym jest i wiekszosc prezentuje forme na co najwyzej srednim poziomie, a teraz zapytaj tych co wygladaja naprawde kozacko jakie stosowali cykle
moim zdaniem albo 14tyg albo wcale, po co brac ta deke jesli nie przyniesie wiekszych rezulatow, zrobicie np 5-8kg na calym cyklu w tym 4-7 na samym tescie
juz lepiej leciec solo lub z czyms innym, a deke zostawic na nastepne dluzsze i mocniejsze cykle

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
nie no spoko ja nigdy nie braklem deki wiecej niz 10 tyg moze sam sprobuje ale.... juz w 10 tyg mialem samopoczucie do dupy jakos mnie doluje ta deka psyhicznie do 8 tyg bylo spoko zalezy od organizmu byly tez przypadki nie pamietam niku ale pisal ze mial dola po 14 tyg cylku z deki i nie mogl dojsc do siebie psychicznie i fizycznie a testa mial w dawce odpowiedniej buu nie wiem kazdy musi sprobowac co dla siebie najlepsze nie ma schematu co by na kazdego dzialal. to zapytaj kraca jakie ilosci bil a zobacz jak wyglada
pozdrooo

Zmieniony przez - MACIEJA21 w dniu 2010-11-10 19:36:35

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
no fakt wyglada kozacko jak na dawki ktore bral, ale dawki to kwestia indywidualna po za tym nie to mialem na mysli, chyba nie powiesz mi, ze jego cykle to tylko max 8tyg na tescie solo

Zmieniony przez - GIGANTGYM w dniu 2010-11-12 00:20:25

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Widzę, że ksywka miki wam się podoba. To co napisaliście dużo daje do myślenie, zadowolony jestem, że temat tak się rozwinął - DZIĘKI!.
Polecimy 10tyg i zobaczymy jak będzie jak będzie wszystko ok dojadę do 12tyg i wtedy będzie decyzja czy koniec czy do 14tyg.

Jak takie kombinacje występują to może coś innego zamiast deki damy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
no jesli ma byc koniecznie krocej to poprostu daj npp

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Chyba dam ta deke bo npp planowałem dać na wiosne razem z winem i propem na forme.

Chodziło mi o coś pomijając nandro teraz na mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
hgh i insa

a tak na serio to test+nandro i orale nic innego nie da sie wykombinowac

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gynecomastia problem -prosze o rade

Następny temat

Clenbuterol a dieta

WHEY premium