SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DNP - długie opracowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 51733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 148
Nie twierdze, że bubel, ale nie ma jak porównywać efektywności, jeśli CCCP nie było testowane na ludziach (przynajmniej ja nie natrafiłam na żadne wystarczająco wiarygodne źródła). Aktualnie mam na biurku 3 knigi, które muszę przetrawić, zanim będę w stanie wypowiedzieć się na temat CCCP.

DNP = Do Not Play :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
chwila moment... dla osoby startującej w zawodach ,dla osoby trenującej czysto amatorsko, dla osoby chcącej zrzucić pare kilo ...dla kogo istnieje potrzeba zabawy takim środkiem ?
Netrix ty w jakim celu to stosowałaś? na któryś z powyżej wymienionych? czy też lubisz zabawe z chemia po prostu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 314 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6044
az mnie zatkalo !!! co za post gratuluje cierpliwosci tlumaczenia i przepisywania post przejrzysti i ciekawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 148
Myślę, że nie mnie odpowiadać na pytanie dla kogo jest DNP. Ja mogę tylko jasno sprecyzować dla kogo nie jest (ze względu na warunki zdrowotne).
A DNP zainteresowałam się przez zupełny przypadek. A zastosowałam na sobie w celu pozbycia się .. kolarskich łydek. Od 8 roku życia prawie żyję na rowerze, co niestety wiąże się ze znacznym przyrostem tkanki mięśniowej. Gdy podczas diety straciłam masę zbędnych kg, łydki ... zostały i wyglądały bardzo nieproporcjonalnie do reszty ciała. Wiem, że niektórzy faceci sporo by oddali za to, by mieć to, czego ja się usiłuję pozbyć, ale ja jestem dziewczyną i chce mieć zachowane pewne proporcje. A jednocześnie nie potrafię zrezygnować z jazdy na rowerze i innych sportów, które niestety nie sprzyjają osiągnięciu celu. Zapewne dla wielu osób wyda się to wyjątkowo idiotyczne ... ale taki był prawdziwy powód, dla którego zastosowałam DNP.

DNP = Do Not Play :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
i jak rezultat osiągnięty z tymi łydkami? jak to się odbywało ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 148
efekt nie został osiągnięty :( Aby "zmusić" DNP do palenia czegokolwiek (nie tylko tkanki tłuszczowej) trzeba brać większe dawki i popełnić większośc z błędów jakie są udziałem sporej cześci osób, stosujących DNP po raz pierwszy. Nieodpowiednia dieta i brak suplementacji są najlepszym tego przykładem. Niestety, udało mi się spalić troszkę mięśni z ud i ramion, ale łydki ... pozostały. Ostatecznie straciłam ok 1-1,5 cm w ich obwodzie, ale nadal daleka droga przede mną...

Zmieniony przez - Netrix w dniu 2008-03-20 00:27:16

DNP = Do Not Play :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
Wątpliwą kwestią dla mnie jest spalenie tak wysokowytrenowanego mięśnia ,tymbardziej łydki który to chyba wykonuje najwiecej pracy podczas "norma;nego" trybu funkcjonowania człowieka nie mówiąc o sporcie a o kolarstwie nie wspominając. ja mam genetycznie łydki wysadzone nie trenuje ich w ogóle i chociaż nie wiem ile z wagi polecę one zostają objętościowo , do spalenia o ktorym mówisz poprzez zmniejszenie objętościowe mięsnia moim zdaniem zamanipulować można mięsniem którego względnie możesz mało używać trenując inne partie no ale łydki hmm to trudna kwestia ... Jednak mimo wszystko życzę powodzenia i rozwagi w stosowaniu środków które szybko by przeselekcjonowały głupków i innych porywających się z motyką na słońce bądź księżyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 148
ja już nie zamierzam z tym walczyć na DNP prędzej np Methylparabenem, będącym składnikiem LipoBurn'a. Jest to jeden z środków, który miejscowo jest w stanie uszkodzić komórki tłuszczowe, ale nie tylko. Aktualnie zbieram informacje o związkach tego typu i będę próbowała miejscowo zmniejszyć obwód łydek.

Zmieniony przez - Netrix w dniu 2008-03-20 01:28:03

DNP = Do Not Play :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19791
tylko Aceton i kwas siarkowy sa na liscie prekursorow i jest problem z dostaniem ich

Zmieniony przez - nstec w dniu 2008-03-20 14:02:16

Jak mówi stare rumuńskie przysłowie "Jeśli ktoś ci przerwie bój to go skaratuj"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 148
nstec, naprawdę mnie zaskoczyłeś tym stwierdzeniem. Ja jakoś nie miałam problemów z zamówieniami różnych roztworów jako osoba prywatna (przynajmniej nie tych). Są pewne odczynniki, które trudniej dostać bez odpowiedniego papierka, ale spokojnie, kwas siarkowy i aceton do nich nie należą. Problem może stanowić jedynie kwota zamówienia, tymbardziej, ze trudno czasami wykorzystać 10 litrów (choć teraz częściej można kupić po 1 litrze/ ew. 1 kg)

DNP = Do Not Play :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

argentyńska meta

Następny temat

Researchsupply.net

WHEY premium