SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIeta redukcyjna - Kubja -

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5547

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Płeć

chłop

Cel

80kg na koniec 2019

Waga

112,6

Wzrost

180

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

33,2%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca od 7.00 do 17.00 5-6 dni w tygodniu, wstaję o 5.30, kładę się pomiędzy 21.00 - 22.00

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

aktualnie oprócz pracy brak, planuje 3x w tygodniu FBW przy użyciu hantli

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

w 2013 byłem na diecie ok.1800kcal dziennie, do tego trening 3 razy w tygodniu, udało mi się wtedy zredukować w 5 miesięcy ze 120 do 89kg,

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry, nic mi nie dolega

Stosowana lub planowana suplementacja

używałem Thermo Speed Extreme
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Śmiało możesz a nawet powinieneś zamieniać źródła składników odżywczych, więc jak najbardziej można dodać ziemniaki. Wybór masz spory.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1127
Cześć,

3 tydzień redukcji przyniósł spadek masy o 1kg. Waga zatrzymała się na 107,6kg ;). W przedświątecznym szale nie mam czasu na zrobienie pomiarów sylwetki, ale nadrobię w przyszłym tygodniu.
A teraz pytanie:
W jaki sposób podejść do diety podczas wigilii? Zastanawiałem się nad dwoma opcjami:
1. Cały dzień jeść zgodnie z dietą, a kolację wigilijną potraktować jako cheat meal.
2. Zrobić sobie krótki post i zjeść tylko kolację w wigilię.

Pozdrawiam i miłej niedzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie interesuje nas masa ciała. Ona nic nie określa. Jak zmieniły się Twoje obwody ciała przez te 3 tygodnie?

1./2. Nie ma to znaczenia jak podejdziesz. Skoro trzymasz się stale diety, to jeden dzień nic nie zmieni. Zrób jak Ci wygodniej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zjedz sobioe deliaktne śnaidanie, jakiś obiad a reszte na wigilie.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-12-23 18:53:44

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Zapotrzebowanie kaloryczne i składniki odżywcze nie są liczone na dzień, czy nawet posiłek. Istotna jest ilość w skali tygodnia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1127
Zjadłem śniadanie i teraz czekam do kolacji wigilijnej. Pomiary sylwetki zrobię w przyszłym tygodniu.
Wesołych świąt wszystkim :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Ja tam wolę sobie pojeść od rana a i tak pewnie w czasie kolacji nie zjem tyle co tradycyjnie w posiłku

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja też snaidanie, zupka na obiad i teraz czekam na wigilię.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Udało się jakoś przeżyć?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 0
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Źródła tłuszczy do smażenia

Następny temat

2 miesiace redukcji niebawem

WHEY premium