SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA W KRYZYSIE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 968
kujawski niby też na zimno ale ok jak mi się skończy lecę do lidla oblukać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402407
ale nie tłoczony.
"filtrowany na zimno na etapie butelkowania" info z etykiety Kujawskiego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 968
ok dzięki w takim razie za info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 968
a już w samym temacie głównym cos ktoś dorzuci- możne ma ktoś jakieś info nt. łączenia białek roślinnych i zwierzęcych, ja mam troche informacji z neta. podobno całkiem dobrze to się sprawdza np jaja/mięso+ soja/wszelkie grochowate. Sam np robię grochówkę z żółtego grochu ponadf 20g białka w 100g i do tego zamiast słoniny jakaś łopatka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 393
doner88
zamiast rozkminiac takie rzeczy, poszukaj roboty i twoj problem sie rozwiaze


ja mam nawet dobrą robote sporo zarabiam a i tak z chęcią pośledze ten temat. dodatkowe oszczędności nie zaszkodzą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 968
j.w. to nie do końca jest kwestia faktycznej możliwości wydania jakieś tam kasy i nie trzeba robić takiego ekstremum jak ja np teraz, wychodzi mi średnio 6-8zł dziennie na jedzenie i suple. Dodatkowa kasa zawsze się przyda i można ją wydać na coś innego. Znam osobiście przypadki gośc któzy długi czas jadą po takich kosztach i mają w miare fajne wyniki sportowe, jane nie można oczekiwać cudów ale z drugiej strony bawi mnie jak mnie próbuje uświadamiać , że za mniej niż np 20zł dziennie to nima sensu ćwiczyć i najczęsciej mówi to gość który wyglada średnio albo co łatwiej ocenić wyciska tyle co dorodna dziewczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 968
Pa1984 jak ktoś to czyta to napiszę swoje pomysły jak ktoś jakie błędy zobaczy albo ma inne pomysły to proszę się podzielić:
- Fajnie wychodzą zupy ja np. barzo lubie pomidorową np cwiartki kurczaka/pałki/żoładki na tym robie rosół dodaje koncentrat , osobno gotuje makaron razowy. posiłek wychodzi 1-2zł
- ostatni posiłek standard 1/2 kostki sera chudego czyli w zależności od źródła 125/150g z odrobiną mleka robię gzik cenowo od 40gr jak ostatnio kupiłem do 95gr
- pierwszy posiłek standardowo 150g płatków owsianych (500g kosztuje ok 2zł) + pół litra mleka do 90gr i ew. żadko jajko 30gr i łyżeczka miodu z 10gr razem max 1,5 do 1,8
- w posiłkach lubię tez chleb razowy ale większośc ze sklepu się nie nadaje niby razowy a mąki razowej10-30% reszta zwykłej no i cena. Piekę sam , taki 750g wychodzi ok 2zł
- najlepsza mąka to by była po prostu raz zmielone ziarna bez czyszczenia ale taką trudno kupić no i cena, mam młynek do maszynki do mięsa. pszenice kupiłemza 1zł/kg i będe sam robił



Zmieniony przez - BaltazarG w dniu 2013-01-12 18:59:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Szprota94

P.S. Ten biały dzienniczek nad Twoją wypowiedzią to możliwość edycji

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 968
Odświeżam:
Jestem świeżo po zrobieniu własnej mąki razowej/pszennej koszt zamiast niecałych 4zł wychodzi 1,1zł/kg. Dodam jeszcze , że jest zdecydowanie lepsza jakościowo, smaczniejsza. Nalesniki trzymają się jak gumowe, żadnych problemów przy przewracaniu a chleb rewelacja i jeszcze róznica w kolorze moja jest 2 razy ciemniejsza. Polecam dobre źródło ww i trochę gorsze ale jednak białka ok 15/100g i cena 11groszy za 100gram

Zmieniony przez - BaltazarG w dniu 2013-01-19 10:25:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 968
Dzisiaj a w sumie wczoraj wieczorem zabrałem się za makaron oczywiście z własnej mąki. Proporcje można zmieniać ale ja akurat mniej więcej zrobiłem tak:
- 600g mąki razowej - 66gr
- 2 jajka -60 gr
- 100-150 ml wody.
razem jakieś 5-7 porcji za 1.26 więc porcja od 0.18gr ;)
Wedle tego co wyczytałem na wegańskich stronach taki sposób połączeni białka z jaja + maki daje radę. w Porcji mniej więcej jest ok 18-20g białka
Do tego zrobiłem sos pomidorowy z mięsem mielonym. opiszę później ale tutaj standard tyle, że nieco więcej wody a mniej mięsa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie- dieta na wzrost?

Następny temat

Czy nie przegiąłem z redukcją?

WHEY premium