SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DECA+META POMOCY!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 371
Elooo!!! Mam 18lat zaczołem ćwiczyć pół roku temu. 3 miechy dziabałem na małej siłowni u kumpla ,lecz się troche posprzeczalismy i juz tam nie chodziłem pózniej.od ponad 2 miechów chodze na siłownie ale kijowo się tam czuje bo jestem bardzo chudy(przy wzroście 177cm waże 58kg) i mam mało siły!!! Chciał bym sobie zrobić cykl z deci i mety tak tylko zeby mnie coś przybyło masy i siły a pózniej zeby to utrzymywac i powiekrzać bez sterydów itp. !! Co wy na to???

Konnik

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 587 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9932
mysle ze trening jest jak najbardziej OK. Po prostu niektorym rosnie wolniej np. mi a innym szybiej takie zycie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
zacznij jesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
zły pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 371
Jem duzo !!!! No ale czemu zły???? A ile po takim cyklu moze mi się masa zwiekszyć?????

Konnik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13225
Po takim cyklu zmniejszy sie

oochie wallie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6717
moze jesz duzo ale nie to co trzeba nie wazne ile zresz a co zresz......na koks chyba za wczesnie.......tylko strata towaru......ja mam tyle samo wzrostu co ty praktycznie i wazylem mniej... teraz waze ponad 70 po roku mojej zabawy z tym sportem...... zacznij dobrze jesc ewentualnie jakis suple kup.......
SUCHARUS

Zmieniony przez - SUCHARUS w dniu 2005-01-20 01:55:06

Nic na sile!!!....wszystko mlotkiem!
POZDRAWIAM
SUCHARUS









"Kiedys zeby zobaczyc pupcie dziewczyny trzeba było rozchylic jej majtki.......dzis zeby zobaczyc majtki trza rozchylic pupcie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
jak na początek 4000Kcal/ed aż się zdziwisz!!

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 117 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1676
odpuść sobie narazie te koksy, zapodaj sobie kretke do teog może być glutaminka i gainerka i przede wszystkim dietka !!! bo bez tego będziesz miał g****. No i dobrze ułozony trening. PO takim cyklu przy dobrej diecie powinieneś złapac z 5 kilo masy i siła tez podskoczy. Pozdro

DiLeR(bez skojarzeń)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
jedz, jedz i jedz, mowisz ze jesz dużo? najwyrazniej za mało jak dla ciebie..
kup gainerka i jak niemasz siły jsc to pij

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 587 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9932
no rzeczywiscie chudzina jestes... wiem mialem to samo. Tez mi bylo ciezko na jedzieniu :/ Wiem ze wszyscy to odradzacie ale moglbys zapodac sobie 100 metki zeby troche masy zlapac i oczywiscie dobra dieta do tego. Skoncentruj sie na bialku bo o nie najciezej a wegle i tak sa wszedzie z nimi nie bedziesz mial problemu rano po wstanniu mozesz pic naet weode z glukoza do sniadania. Jedz systematycznie i cwicz na miare swoich mozliwosci (nie wytkonuj zbyt wielu cwiczen bo mozesz przemeczyc miesnie i nie beedzie roslo) a powoli jakos dasz rade. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 371
Dzieki SnoOpeR!!!!! Widze ze mnie rozumiesz !!! A co nie brać tej deci???? słyszałem ze meta z decą dobrze razem działają??? Jeszcze raz dzięki wszystkim za wypowiedzi nawet te negatywne ;) Pozdrawiam

Konnik

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

strzykawki

Następny temat

SUPERKA miesiac po terminie waznosci

WHEY premium