SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Długi cykla (cypio+deca+HGH)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5357
1. WIEK: 26
2. WAGA: 99
3. DIETA:
Białka = 350g
Tłuszcze = 91g
Węglowodany = 600-700g
+ witaminy
4. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1-8 100mg prop e2d, 9-10 50g prop e2d
5. Trening: SW(6 razy w tyg.)+siła(1-2 razy w tyg.)
6. CEL CYKLU: Siła + regeneracja
7. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: pkt. 4 (będzie 4-5 miesięcy odstępu między cyklami)
8. POZIOM BF%: 9%
9. STAN ZDROWIA: zdrowy
10. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
11. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 10x100 (pewnie więcej, ale oszczędzałem/oszczędzam ze względu na problem z barkiem)
-martwy ciąg: 5x190
-przysiad: 5x200

No i stało się, znowu na cyklu w okresie przygotowań do startów przeciążyłem bark. Pierwotnie planowałem:
1-10 Deca (200mg tydz.)
1-16 Testosteron Cypio (ok. 400mg/tydz.)

W związku z tym, że wplątało się przeziębienie, postanowiłem przedłużyć cykl i zrobić:
1-14 Deca (200mg tydz.)
1-20 Testosteron Cypio (ok. 400mg/tydz.)

No i dupa, przeciążyłem bark gdzieś w 10 tygodniu. Obecnie jestem w 12 tyg. cyklu. Stwierdziłem, że przerywanie cyklu nie ma sensu i że dorzucę HGH, żeby szybko wyleczyć kontuzję i przygotować się startu. HGH leci już tydzień po 5UI dziennie(2,5 rano, 2,5 przed snem).

I tak sobie myślę, że to HGH wypadałoby pociągnąć z 5miesięcy. Za niecałe 2 miesiące powinienem skończyć cykl, ale czy jest sens się odblokowywać, lecieć cały czas na HGH i po miesięcu-półtorej(przez które raczej dobrze się nie odblokuję) wbijać na kolejny, czy lepiej pociągnąć test + ew. dodatki (chodzi mi po głowie np. jeszcze oxa) przez te kolejne 4,5-5 miesięcy od dziś.

W sumie przeraża mnie perspektywa łącznie 7-8 miesięcy na cyklu. Jak bić HCG przy takim długim cyklu? Jak wygląda oblok. po takim cyklu? Z drugiej jednak strony odblokowywanie i wbijanie się po miesiącu na kolejny cykl chyba będzie miało gorszy wpływ na zdrowie.

BTW. Decę biłem 10xBalkana, teraz PMP, Cypio PMP i HGH Strongtropin. W poniedziałek będę miał wyniki badań więc będzie można powiedzieć coś o towarze. Z cyklu jestem mega zadowolony i siła - przynajmniej w przypadku ćwiczeń, które mogę cały czas robić idzie niemiłosiernie. Przybrałem już ok. 8kg. Definicja i wydolność bez zmian na minus.

Dominik

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94454 Napisanych postów 364385 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668978
testa bym bił cały czas hcg cyklicznie co 6-7 tyg 1 ampe 5000 rozbita na 5 iniekcji po 1000 j.m. co 2-3 dni podawane,pct potem normalnie hcg na koniec combo nolva/clom

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na suchą masę i poprawę definicji

Następny temat

jakie ph na poczatęk

WHEY premium