SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

D. Chisora VS V.Kliczko Luty 2012 !

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
Lewis w prime pozmiatalby Kliczkow moim zdaniem

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Więc tak...Zobacz dlaczego nie używali lewgo prostego...Co robił Holy...
Po drugie...

Jesli dojdzie do walki Vitek vs Haye walka obnaży Kliczkę będzie kontrowersyjna decyzja...Dwa...Jeśli Władek zmierzy się z Mitchellem za jakiś czas w USA,będzie miał problem.

Trzy...Barret,Ruiz przyjmowali prawe Hayemakera aż miło i padli po kumulacji dopiero,czy to ,że przyjęli 10 ciosów i nic,to świadczy,ze to betony ?

Dwa pierwsze nokdauny z Peterem,to obcierki po rękach,trzecia cios nie trafił czysto,taka logiką Morrison ma beton(12 runda z Foremanem).

I tyle.Pożyjemy,zobaczymy.Haye obnaży Kliczkę,jego uniki,balans,szybkość(Haye>Byrd>Johnson).

Mitchell obnaży Władka.



Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2012-03-27 22:00:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748




Ale Wład nawet tutaj, w koronnej swojej klęsce, cały czas po chwili wstaje, jak wańka wstańka. A to nie były taki słabe ciosy chyba.

Akurat właśnie przynajmniej w Bowe-Holly 1 to Holly nic nie robi. To Bowe zadaje lewy prosty od święta i cały czas leci w półdystans.
Resztę walk musiałbym sobie przypomnieć, ale oglądając ostatnio walki Lewisa z Bruno i Briggsem, zauważyłem że On ogólnie b.rzadko tego lewego prostego używa, a też ma dobry.
Nie wiem, wpływ amerykańskiej widowiskowej szkoły boksu?

Nie wiem jak z Mitchellem (musiałbym mu się przyjrzeć), ale jestem niemal ABSOLUTNIE pewny że Haye nie obnaży Vita. Nie On, jeśli miałby ktoś to robić. Może ktoś inny, ale nie Haye.
David wyjątkowo pasuje Vitowi stylowo, i odwrotnie Vit bardzo nie pasuje Davidowi.
Nie w twardości Vita problem, ale w całym sposobie boksowania.
Inna sprawa, że wciąż nie znamy wszystkich możliwości Davida, to była dopiero jedna taka na serio walka w HW, ostro zaskoczył (przynajmniej mnie) i byc może wykombinuje coś nowego..
Ja tam nie mogę się doczekać Vit-Haye.
Ale, jeśli Vit upadnie - no cóż, trudno Może "przerzucę się" na Lewisa

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2012-03-27 22:21:11

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Przyszedłem pokrytykowałem Kliczków znowu muszę odejść.

Jeszcze,tu wrócę.


Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2012-03-27 22:28:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Cezi, bez Ciebie to nie to samo.
Wpadaj jak najczęściej

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
co do walki Vita z Hayem

czy obnaży Kliczkę?

Może, ale będzie musiał podjąć walkę, bo jeśli będzie walczył jak z Władem to przegra na pkt jeszcze bardziej,

Vit nie przegrywa rund, ma niewygodny styl, nie jest łatwo do niego doskoczyć

pomysł na walke z Vitem miał Chisora, ale Haye ma inny styl walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Seth Mitchell jest jeszcze młody i potrzebuje kilku na prawdę mocnych walk przed walką z Władimirem. Musi nadrobić pewne braki z amatorstwa.
Warunki fizyczne może nie ma zbyt rewelacyjne ale nadrabia to potężną siła fizyczną, dynamiką. Chętnie zobaczyłbym go na dłuższym dystansie. Czekam na jego najbliższą walkę z Witherspoonem ,który też jakiś czas temu był kreowany na wielką nadzieję Amerykanów jednak wszystko legło w gruzach gdy napotkał na swej drodze Arreole a później Thompsona. Tak więc studziłbym troszkę ten mega optymizm. Poczekajmy z dwa lata, jeżeli Mitchel sprawdzi się z wymagającymi przeciwnikami z czołówki to wówczas można go dawać na Władimira.
Nie przeczę ,Seth może nas zaskoczyć i zaszokować cały bokserski świat nokautując Władimira. Jestem ja najbardziej za ich walką ale w 2013 roku.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
jarzynek
Czekam na jego najbliższą walkę z Witherspoonem ,który też jakiś czas temu był kreowany na wielką nadzieję Amerykanów jednak wszystko legło w gruzach gdy napotkał na swej drodze Arreole a później Thompsona. Tak więc studziłbym troszkę ten mega optymizm.


W sumie tak samo myślę o Arturze Szpilce Teraz się nim wszyscy podniecają, ale zobaczymy co pokaże z kimś wymagającym

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Znalazłem taką statystykę ciosów:

Wszystkie ciosy:
Vitali Kliczko – 211 z 605 (35 %)
Dereck Chisora – 163 z 359 (45 %)

Ciosy proste przednią ręką:
Vitali Kliczko – 57 z 258 (22 %)
Dereck Chisora – 33 z 71 (46 %)

Ciosy mocne:
Vitali Kliczko – 154 z 347 (44 %)
Dereck Chisora – 130 z 288 (45 %)

Kurczę, zaczynam mieć coraz większą ochotę zrobić analizę tej walki

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2012-03-31 02:38:02

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
Tak jak Jarzynek walka Mitchell - Władek - tak, ale w 2013

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mayorga: "Margarito to ślepa świnia; MMA wymyślił pedał"

Następny temat

Posługiwanie się bałą bronią...

WHEY premium