SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to wystarczy?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 486
Witam!
Na wstepie sie przyznam, ze mialem ulozona juz kiedys diete ale nie bylem wytrwaly.
czy jak bede jadl nizej wypisane produkty, czy to da jakies efekty?

rano bede jadl platki owsiane z mlekiem,
w szkole 500g serka wiejskiego
przed treningiem piers lub udo z kurczaka
po treningu makaron z np.dzemem
i przed snem 100g twarogu

Wiem ze brakuje tutaj duzo skladnikow takich jak tluszczy ktore zawieraja ryby. Nie chodzi mi o to zeby ulozyc diete dopieta na ostatni guzik. Chcialbym wiedziec czy jak bede jadl te produkty czy to cos da, czy poprostu mam sobie odpuscic z dieta i cwiczyc tak jak do tej pory. Do tego moge dokupic jakiegos gainera.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 687 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7696
10 zasad żywieniowych i jedziesz z tematem, jak chcesz tak po macoszemu. Tak od siebie przed treningiem brak węgli, po treningu brak białka, przed snem za mało twarogu, w szkole za dużo serka jeśli to jedna porcja, nie ma warzyw. Po tym wszystkim jesteś zakwaszony jak ogórek. Po za tym nic o Tobie nie wiemy, nie wkleiłeś ankiety, nie masz uzupełnionego profilu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA NA MASE DO OCENY LUB POPRAWY

Następny temat

Długo planowane zrzucanie wagi . Potrzeban pomoc

WHEY premium