SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to ginekomastia?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 137
Witam.

Tak wygląda moja klatka piersiowa. Czy udać się z tym do lekarza? Według mnie jest nienaturalnej wielkości. Jeśli to ma pomóc to niedługo kończę 18 lat, mam 171cm wzrostu i ważę 62kg.







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
masz wyczuwalne guzki ?

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 137
Guzki? Chyba nic takiego nie wyczuwam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
to być może niekoniecznie jest to ginekomastia, tylko lipomastia.. najlepiej wykonaj badanie rtg klatki, bedziesz mial wiekszosc pewnosc.. bo jezeli to lipomastia (nadmiar tluszczu w okolicach klatki) to mysle ze odpowiednią dieta i treningiem nastawionym na redukcje masy ciała da sie to jakos ogarnąc zeby z czasem wygladało to "normalnie"

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 137
A z lipomastią nie jest tak, że sama przechodzi po jakimś czasie? Ostatnio zacząłem ćwiczyć i ułożyłem sobie diete, jednak brodawki wydają mi się zbyt duże, a przecież ich się spalić nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
a np. pod wpływem zimna, zimnej wody kurczą sie itp. ?

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 137
Tak, czasami są normalne, kurczą się właśnie pod wpływem wody czy zimna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
czyli to raczej lipomastia, zrzucisz sadełko przy odpowiednim odzywianiu, treningu itp. to suty zaczną normalnie wygladać

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 137
Dzięki wielkie :) trening normalny na klatke w stylu wyciskania czy pompek? Ostatnio zacząłem robić pompki i chodzę na siłownie, niestety siłownia nie zależy ode mnie więc jak druga osoba nie ma czasu to i trening przepada. Co do odżywiania to ostatnio staram się jeść mniej. Mam nadzieję, że to coś da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
od pompek Ci to nie zniknie, trening siłowy całe ciało, dodatkowo jakieś aeroby.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięsień przeskakuje? w piersi przy rozpiętkach

Następny temat

Kręgosłup - problemy/porady

WHEY premium