SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy robi się odblok po Testosterol 250?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 252 dni Przeczytanych tematów 5
Siema ostatnio zakupiłem dwie paczki "Testosterol 250"firmy MEG^BOL tj 60 tabletek i chciałem się dowiedzieć czy po tym specyfiku trzeba zrobić odblok czy nie bo jest napisane że to suplement diety naturalny ale ktoś mi powiedział że trzeba po tym zrobić odblok a się w ogóle nie znam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Nie trzeba, nawet jakbyś zjadł 100 opakowań, ponieważ nie ma to z dopingiem nic wspólnego, poza opakowaniem, które może przypominać wyrób apteczny. To tylko ziółka i nie spodziewaj się po nich żadnego efekty, a na pewnie nie takiego, jaki może ci dać kreatyna.


Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2023-08-23 20:56:12
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 742 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5803
Beka że ludzie ciągle się nabierają na te podróbki chyba założę własny sklep xd
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Jest jeszcze Meta anabolon. Ostatnio widziałem też Deca-drolon 200. Skład sensowny, ale nazwa ewidentnie "nawiązująca". Oczywiście na znanym portalu aukcyjnym sprzedawane jako "legalne sterydy".
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rad czy lgd?

Następny temat

Ginekomastia?

WHEY premium