SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy poradzę sobie w zapasach?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1762
Dzięki takiej odpowiedzi jak od ciebie SIwy29 oczekiwałem sog duchowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Cieszę się, że tak mówisz. Mam nadzieję, że moja odpowiedź pomogła Ci dokonać właściwego wyboru.

"Życie jest proste: -Jedz, śpij i trenuj zapasy!"

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Samuray-X - a ja myślę, że to mitologie z tym hamowaniem wzrostu. Również ciężary wcale nie powinny tak działać. Nie mówię tu o robieniu MC, przysiadów, wiosłowań stojąc - ale o np. ACT z lekkim obciążeniem. Nie powinno to mieć żadnego wpływu. Jak masz konkretny artykuł naukowy to się do niego ustosunkuję.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4592
Podobno są dowody na to że trening nawet z dosyć sporymi ciężarami pod okiem profesjonalnego trenera ktory nie chce za wszelka cene od najmlodszych lat zrobic ze swojego zawodnika cyborga jest bardzo dobry pod wzgledem zarowno zdrowotnym jak i wizualnym. Dzieci takie maja mocne stawy i sciegna, geste i twarde kosci oraz maja lepsze przyrosty masy miesniowej niz ich rowiesnicy ktorzy dopiero zaczynaja cwiczyc. Jesli chodzi o wzrost to z tego co pamietam nie zauwazono ujemnego wplywu na ten czynnik. To co pisze wyczytalem w rosyjskiej ksiazce ktora traktuje o mlodych ciezarowcach bodajze (dawno temu czytalem). Maja tam selekcje - zdrowi i silni chlopcy juz w wieku kilkunastu lat (wczesnych) zostaja oddelegowani do szkol sportowych i tam cwicza pod okiem profesjonalistow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
zgadza się. i taka praktyka trwa już od dziesiątek lat. w ZSRR dbało się o rozwój sportu, i dba się w Rosji do dzisiaj.
sportowcy dostawali dobre posady w państwowych przedsiębiorstwach, choć pojawiali się tam tylko po wypłatę. wojsko i MSW robiły podobnie: sportowcy byli żołnierzami tylko z nazwy.
ruscy wiedzieli i wiedzą, jak się pracuje na medale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4592
A u nas w dalszym ciagu zaleca sie co najwyzej 30 minut spacerku z pieskiem, a najlepszym rozwiazaniem na wszystko jest lezenie na kanapie bo po co sie przemeczac. Szkoda ze nie mamy tylu profesjonalnych trenerow i takiego podejscia jak w krajach ktore dbaja o to aby ich sportowcy zdobywali medale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
dbałość o sport profesjonalny to zupełnie co innego niż propagowanie zdrowego stylu życia. tu w porównaniu do Rosji nie mamy się czego wstydzić.
ale nie zbaczajmy z tematu.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Jodan za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2580
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 220
A tak nawiazujac do pytania ktore padlo na poczatku to warto zaczac bez wzgledu na mase. Masa przyjdzie z wiekiem a talent rodzi sie w psychice-zapamietaj te slowa i jutro na trening !!:)

Mierz wysoko - celem gwiazdy, metą niebo..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Artykuły odnośnie hamowania wzrostu czytałem juz dosyć dawno i nie było to na necie. Spróbuję coś poszukać.
Opiniom trenerów cięzarowców nie należy wierzyć,
wystarczy popatrzec co zrobili w Bułgarii w latach 80.
Teraz jest duzo lepiej miedzy innymi dlatego,
że czołówka najlepszych trenerów na świecie zrozumiała,
że ostry trening z ciężarami należy właśnie rozpoczynać po 20 roku życia.

Szymon Kołecki jest przykładem właśnie złamania tej zasady,
jego problemy biora się z faktu, ze w wieku 18 lat
został rekordzistą świata ...

My baby shot me down ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rickson - Duarte oczami Royce'a

Następny temat

Bezpieczenstwo w sieci

WHEY premium