SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mozna brac jednoczesnie kreatyne, bialko i spalacze?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17
Tak jak w temacie. Biore jablczan a wczoraj kupilem sobie wlasnie bialko i spalacze tluszczu. Nie ma przecieskazan zeby wszystko zazywac w jednym czasie? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz 16 lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Nic nie stoi na przeszkodzie.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17
No tak, rocznik 1998, ale czy to ma jakies znaczenie? Fizycznie jestem bardziej rozbudowany niz niejeden pelnoletni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wklej ankietę. Pytam o wiek ze względu na spalacz. Co to za produkt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17
TrecNutrition Clen Burexin. Bo chcialem zrobic rzezbe i myslalem, ze bd brac bialko na miesnie i wlasnie te spalacze zeby tluszcz spalic. Pewnie moze sie to wydawac smieszne dla was, ale ja sie jeszcze na tym dobrze nie znam ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nie jest śmieszne. Właściwie wręcz odwrotnie, ale nie mi cię oceniać. Powiem tak, zapewne coś tam zacząłeś sobie ćwiczyć, ale zrozum że suple to nie recepta na sukces, szczególnie nie na początku. Samo łączenie tych produktów nie będzie powodować skutków ubocznych, aczkolwiek to jeszcze nie dla ciebie. I już pomijając wiek, który nie jest wyznacznikiem tego co mówię to wiedza kuleje! ot co. Zrozum najpierw co to jest suplement, i po co się go stosuje. Mogę się mylić, bo nic nie wiem o tobie, ponieważ brak ankiety jak prosiłem.
Zapraszam do działu junior, tam zaczniesz od początku i prawidłowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17
Dzieki za wszystkie rady :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA na Topie - Jakie ?

Następny temat

Nocny tryb zycia a kreatyna

WHEY premium