SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ktoś coś zaradzi?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 131 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 717
nie bede nawet komentowal wypowiedzi decos'a. irytujący jestes.

Xovi pamietaj ze cena = jakosc.

jak chcesz kupic gainer z megabola to prosze bardzo, gainer gowniany i efekty tez bedą gowniane.

zycze powodzenia

Gainer Serious Mass + Amino 2222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
old-school widze ze doipiero zaczynasz swoja przygode z forum wez sobie lepiej poczytaj co robi nadmiar bialka - uszkadza nerki a dwa wiecej jak 2,5g bialka na kg masy ciala nie jest potrzebne - nie dziala lepiej niz 2g(wielu forumowiczow juz probowalo)wieksze dawki bialka stosuje sie jedynie na cyklach z SAA!!!gainer 737 jest dosc niskiej jakosci. wsszytsko pisze jak dawkowac na opakowaniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
old-school dobry gainer jest mieszanina cukrow wiec jezeli sadzisz ze nie zrobisz masy na gainerze , tylko tluszczowa to sie mylisz. wez se poczuytaj skald gainera a potem mnie poprawiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 671
nie zgodze sie z toba decos, dobre przyrosty zaczynaja sie od 2,5 g kg masy ciała.

na SAA stosuje sie 3 g - 3,5 g .

gainer powinno sie stosowac sporadycznie, gdy nie mozemy zjesc czegos wartosciowego wtedy mozna sobie wypic porcje gainera.
W innych przypadkach na 100% lepszym rozwiązaniem bedzie posiłek.

pozdr.

they holla my name !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
niebede sie klocil z Wami skoro wiecie lepiej autor i tak wybierze co bedzie chcial.wystarczy spojrzec w Twoj profil i wsyztsko wiadomo.mi i tak Wasze zdanie o mnie i moich poradach ***ie bo wsyztsko co polecam wiem co robi bo testowalem na sobie lub na wypowiedziach ziomkow z silki ktorzy traktuje tez sparwe na powaznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 671
profil o niczym nie swiadczy- jesli to dla ciebie wyznacznik wiedzy - to spojrz na swoja wiedze...

trenuje z najlepszymi, wiec nie mow mi co mam robic i jak myslec...

they holla my name !!

...
Napisał(a)
Usunięty przez everr za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
...
Napisał(a)
Usunięty przez everr za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 671

they holla my name !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
spokoj dzieci

niech mi ktos odpowie, po co autorowi bcaa ? po co aminy ? skoro kupi bialko i to samo ma. co do gainerow wiekszosc z nich to i tak cukry proste. bialka duzych ilosci nie potrzeba to fakt


Xovi masz jakies przeciwskazania zdrowotne do treningu i diety ? jaka konkretnie to praca ? probowales chodz prowizorke diety ulozyc ? jakim planem trenujesz ?

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75
everr: żadnych przeciwwskazan.. w swojej pracy nadzwigam się dużo kegów 50L puszek, skrzynek itp. wiec lekko nie jest.. a lato za pasem:)
Co do diety to szczerze cięzko by było ją utrzymać, ze względu na specyficzne warunki pracy - lecz dla dobra celu będę sie starać.. narazie czytam i licze.. zobaczymy.. Jak wyliczę i coś wyskrobie to napewno dam Wam do oceny. Trening zawsze ogolno rozwojowy. I szczerze mówiąc to już zabardzo sam nie wiem co kupić i jak to zgrać aby miało ręce i nogi. Nie proszę o ułożenie planów czy czegokolwiek.. jedynie o wskazanie ścieżki dalej sobie mysle, że poradze z bogatym zapleczem tego forum.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

grube nogi- chce schudnac, mam motywacje

Następny temat

bytch3ck/dziennik/cel: powiększyć biceps

WHEY premium