SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czerwcowy konkurs Sklepu SFD - Mega nagrody !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze gratisy sa przy okreslonej kwocie np 500 zl . ja dostalem 2x MD i 1x Probke after blast'a. Ogolnie milo dostac takie gratisy jak i np dostawę w gratisie . Tutaj sklep sfd mocno przoduje względem konkurencji . Mocnym atutem sa tez ceny supli jak i promocje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Dostałem chyba po tygodniu dopiero potwierdzenie, a paczkę niedawno i 3 próbki gratis, a wy narzekacie

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-06-17 17:03:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20725
moja paczka warta była ponad 400zł wiec nie jest to mała kwota, oczywiscie nie chce tu podnosic wielkeigo rabanu z powodu nie otrzymania gazety czy próbki jednak jeśli podczas zamawiania jest napisane w tabelce zestawiającej zakupy coś w stylu otrzymujesz gratisy 3xgazeta md 1xpróbka za, które dopłacasz te magiczne 4 grosze to miałem prawo oczekiwac, ze takowe gratisy dostane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ja nie będę jednak nic zamawiał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 207
Witam,

właśnie odebrałem swoje zamówienie , złożone dnia 15.06.2011 ale nie otrzymałem żadnych czasopism

No matter how hard you try, you can't stop us now

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 207
Próbki też nie dostałem

No matter how hard you try, you can't stop us now

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 655 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6970
Jak wygram 2000 zł to nakupuje za wszystko Adam's Food - Pizza i wszsytkich na nią zaprosze

Lepiej abyś nie wygrał, nie słyszałeś co stało się w Niemczech ? :D Ziomalka napisała na twarzoksiążce, że na jej urodziny może przyjść każdy, no i się zdziwiła jak pod domem przyszło ponad 1500 osób hahaha ^^ Zdziwił byś się, gdyby pod oknem zobaczył tysiące wygłodniałych forumowiczów SFD ? ;p

Co do przesyłki, też zamówiłem po 11 czerwca paczkę ( 13 czerwca ), ucieszony że dostanę MD i sobie poczytam oraz próbkę, dzisiaj dostałem paczkę, a w niej poza odżywkami tylko rachunek . . . Trochę się zawiodłem, bo każdy miał dostać gratisy w formie gazet i próbki a tu g**** wielkie, tak się nie robi.

Pierd*l system, lecz rób to stylowo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
ja tam nic nie zaznacząłem w sprawie gratisów, 4 groszy nie dopłacałem, a gratisy do zamówienia dostałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja się załapałem ale powinni napisać ze promocja się skończyła jak brakuje gratisów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 628
fajna promocja... chcialbym nawet 3 miejsce zajac to by bylo cos.. akurat brakuje mi aminokwasow.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacz a kreatyna??

Następny temat

OD CZEGO ZACZĄĆ ??? <MIĘŚNIE> POMOCY !!!

WHEY premium