SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyklik na Epi.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8686

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga

80

Wzrost

175

Obwód ramienia

39

Obwód klatki

nie patrze

Obwód uda

nie patrze

Obwód talii

82

Staż na siłowni

1.5 na poważnie

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B:2.5/ T:1.5-2 /reszta węgle

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Zero

Opisz swój plan treningowy

Split 4x

Cel cyklu

Masa/Siła

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Endo/Ekto

Stan zdrowia

Bardzo dobry.

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nie.

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

K:125x1 Mc:130x5 P:110x5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214
Witam,planuje zrobić wkrótce cykl na Epi z dragona.
200kaps po 10mg
1-7 40mg ed
Dawka podzielona na 3 porcje przy największych posiłkach.
Na wątrobe Essentiale forte,jak dokładnie dawkować? 1kaps na każdą porcje?
W ostatnim tygodniu planuje dać Storma+jakiś booster testa(jestem przy założeniu,że epi nie blokuje)Możecie polecić mi jakiś dobry booster?Najlepiej ze sklepu sfd.
Na cyklu dam 3g białka.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
epi jest uważany za bloker estrogenu podbij do 666 on ci cos na ten temat powie generalnie środek na pierwszy cykl dla początkujących zaawansowani mogą go używać na pct składem podobny to wina dlatego to tez może mieć wpływ na stawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 137 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3829
MUSCLEPHARM Assault ostatnio szamałem całkiem ładnie pompował i mega pobudzenie a swoją droga i tak bym to tego teścia przybił ale to tylko moje zdanie nie zanm się :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
On się o booster testosteronu pyta! Ja stosuje Go-Nads i działa nieźle ale dopiero na koniec cyklu zrobię badania i wtedy będe wiedział jak jest naprawdę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 617 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15155
Na cyklu z samego epi estro zostanie solidnie zbite, Go-Nads tez zbija estro, wiec ja bym odpuscil. Poza tym nie zawsze jest tak, ze epi nie blokuje - ja jestem sam tego przykladem. Na odblok zarzucilem listek cloma i DAA przez 6 tygodni

Iść swoją drogą - nie dać satysfakcji wrogom -[][]--respect--[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DAA produkuje kilka firm, więc to od Ciebie zależy z jakiej kupisz. Najczęściej polecane są ActivLab i Trec. Stosowałem z obu firm i również mogę polecić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214
https://sklep.sfd.pl/Trec_DAA_Ultra_-opis27402.html jedna paczuszka starczy?Zacząć w ostatnim tyg razem z kretą czy na koniec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 617 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15155
Dzien po epi

Iść swoją drogą - nie dać satysfakcji wrogom -[][]--respect--[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214
120kaps 3x dziennie starczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A EPI BRAWN NUTRITION?120 kapsulek?Warty uwagi?Jadl ktoś?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterona E Balkan guzy zaraz po iniekcji?

Następny temat

META + ENAN

WHEY premium