SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl zimowy :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
Witam panowie mam pytanko. Jestem już prawie rok na off gdyż miałem problemy z barkiem i trochę też życiowe, ale wychodzę na prostą i planuję od połowy listopada zacząć coś takiego :
1-10 Deca 400mg/week
1-3 Meta 35mg/ed
1-8 Mix 500mg/week
5-8 Anapolon 100mg/ed
7-11 Winstrol 40mg/ed
8-12 Propinicum 100mg/ed

wiem że pewnie teraz każdy powie a po co aż tyle itp. ja mam takie środki, i chce je wykorzystać w jednym cyklu i proszę was o korekty lub inne pomysły z tymi środkami. A także jak widzicie od-blok ? clomid i hcg starczy ? tylko ile i od kiedy puścić PTC :) To moja ankieta ( moje zdjęcie było niedawno jakoś miesiąc temu w TCHP 14)

1. WIEK:20
2. WAGA:82kg
3. WZROST:175cm
4. WYMIARY:
-biceps:40-41
-klatka:szczerze powiedziawszy nie wiem ale około 120 :>
-udo:szczerze powiedziawszy nie wiem
-talia:82cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI:3,5-4 (zaczynałem od 54kg i 27na kablu)
6. DIETA:nie liczę dokładniej ile tego jest gdyż nie mam wagi w domu ani w pracy aby zważyć ile czego jem dokładnie ale mniej wiecej :
rano 9:30 - jajecznica 4jajka + becon + onion / omlet
lanuch 13:30 - przewaznie jest to ryba z ryżem i do tego sałatka
obiad 17:30 - zależy od kucharzy gdyż robie na kuchni to zazwyczaj stek + ryż z sałatką
kolacja 22:00 - sałatka z kuraczaka+beconu+cebulki

pracuje na kuchni i caly dzien tam spedzam cwicze albo w godzinach 10-12 albo 16-18 wiec jest to zalezne :) do tego wszystkiego dochodzi codziennie bcca i na noc glutamina :) ( pisze prawde nie owijając w bawelne z dieta)
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:4xTydzień ( barki+nogi ) (klatka+przedramie+brzuch) (plecy+łydki+brzuch) (biceps+triceps)
9. CEL CYKLU: gruba massa :)
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: ostatnia bomba rok temu :)
11. POZIOM BF%: nie mierzyłem ale nie jeste tłustym paczkiem ani chudym szczypiorkiem
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycie
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie ma
15. PPM (podstawowa przemiana materii): :/
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:130x1
-martwy ciąg:150x1
-przysiad: 130x6

myślę że mi pomorzecie i doradzicie a nie będziecie jak to niektórzy się wymadrząć i wyśmiewać czy podobne rzeczy :) dla ludzi z mądrą radą SOGI
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 400
Z moim ojcem wszystko ok, nie wiem jak u Ciebie.

Kiedy wracasz do Rudy Śląskiej?

Zmieniony przez - Owl7 w dniu 2010-11-14 02:00:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Przy tej rozpisce nawet nie będziesz wiedział co i jak działa.
Który to Twój cykl? Co było poprzednio i w jakich dawkach?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
2cykle na dece w (200mg/week i 400mg/week) tesc nie byl wiecej niz 250/e4d meta(30mg/ed) 100tab wina (30mg/ed) i 50tab anapolonu(50mg/100mg/ed)=(glupota mlodosci)

co proponujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
cykl będzie teraz wsumie 3 , bo ostatni przerwałem w 4tyg bo bark mi sie zepsuł, tzn. naderwany zaczep miałem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Widać kolejną głupotę młodości chcesz uskuteczniać. Bark ma wyleczony, że na towar chcesz wejść?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
bark wyleczony, nie zerwał się zaczep i miałem prawie 3miesiące przerwy w ćwiczeniach teraz mija w sumie już 8miesiac jak cwiczę. wszystko w porządku teraz wiem że nie trzeba dużo ciężarów lądować na maszyny... :) właśnie specjalnie napisałem post na forum i pragnę uzyskać informacje od bardziej doświadczonych niż popełnić kolejną głupotę młodości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Cel cyklu masa - zacznij od ułożenia diety.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
niestety moje życie się zmieniło po wyjeździe za granice i całe dnie oprócz jednego wolne spędzam w pracy na kuchni. wiadomo że nie mają tutaj takich rzeczy jak w Polsce tylko głównie dania restauracyjne tym bardziej że jestem na wyspie JERSEY która jest oblegana przez turystów z Francji głownie i Anglii... Więc czy widzisz jakoś inaczej ten cykl rozpisany ? Jeżeli tak to czekam na twoje propozycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
odświeżam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po takiej przerwie to test solo ewentualnie test + meta cie dobrze porobi, nie wiem po co ci ten antek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
ale ja tez nie wiem co tak każdy odradza Antka wiem czytałem ze w długich cyklach ale jakoś Seba skonsumował antka i jakoś mu nic nie ma i nie ma zbytnio dużych spadków więc panowie nie wiem o co chodzi, co do tego ze taka duża przerwa to może i masz racje ale jednak zostanę przy tych środkach ja się pytam o to co tutaj zmienić aby było si w dawkowaniu lub w długości :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 ON 4 OFF

Następny temat

Winstrol + deca - mięśnie brzucha

WHEY premium