SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl piramidalny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 227 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 786
Wiecie ogólnie to ja się tematem interesuję już dwa lata i za te dwa lata już tyle się naczytałem i naooglądałem materiałów że myślę że spokojnie sam bym poprowadził dobrze cykl i dobrze się odblokował więc nawet można bym spróbować.
W ogóle to na taki pomysł kiedyś wpadłem, skoro HCG stymuluje jądra do pracy i do wytwarzania testosteronu to nie można go podać tak poprostu? W sensie że bez cyklu a sam HCG powiedzmy zapodać sobie 10tyś ui 500ui ed
Nie powinno to rozkręcić jajka to większej pracy? Wiecie coś może? Czytam to forum od dwóch lat i nie natknąłem się na podobny temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 227 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 786
Dobra jednak był taki temat, szukajcie a znajdziecie święte słowa.
No dobra panowie no to dzięki wygląda na to że narazie dam sobie jeszcze trochę czasu i wezmę się za doping może w przyszłym roku, w poprzednim i w tym i tak duże postępy w sile zrobiłem, 2 lata temu ważąć 72 kg ciężko było wypchnąć 60 kg ;D a teraz ważąc 70 wypycham 80, do następnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3800 Napisanych postów 18493 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205768
Johny Bravo1997
Dobra jednak był taki temat, szukajcie a znajdziecie święte słowa.
No dobra panowie no to dzięki wygląda na to że narazie dam sobie jeszcze trochę czasu i wezmę się za doping może w przyszłym roku, w poprzednim i w tym i tak duże postępy w sile zrobiłem, 2 lata temu ważąć 72 kg ciężko było wypchnąć 60 kg ;D a teraz ważąc 70 wypycham 80, do następnego


Bardzo dojrzala decyzja

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 227 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 786
Panowi witam ponownie! A jednak wchodzę na mini bombkę zobaczymy co z tego będzie, zaczynam już dziś będzie to kupiony w aptece test enan. Zamierzam zrobić kozak postępy i nap*****lać tu pytaniami jak szalony także jak chcecie możecie mi pomagać w tej drodze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 227 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 786
A i jeszcze coś w ostatnim czasie zrobiłęm mega progres aż widać spojrzenia ludzi i kilka razy już się któryś ziomek zapytał czy teścik nie wszedł hahaha panowie mówię wam będą mega przyrosty. Co powiecie na taki wynik? 90 na klatę ważąć 71kg, 30 podciągnięć 25kg na łapę 6 powtórzeń, martwy już 180, jak ja śwrirem jestem niby nie taki silny a robię rozp****** aż szkoda na bombkę wchodzić, cierpliwości mi brakuje po prostu ja już chcę dobić do 75 czystej wagi, siłę mam, pewność siebie, dobre samopoczucie o libido nic nie powiem w koncu mam 22 lata, no ale brakuje mi tej wagi kurde... Robię progresy we wszystkim no ale ta waga, wgl może mi ktoś wytłumaczyć jak to się dzije że moja waga prawie że stoi a siły w ch** idzie, przecież to od wagi chyba siła zalezy czy ja czegoś nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
"STAŻ NA SIŁOWNI: Głównie treningi da dworzu w domu i trochę na siłowni ale już ruszam na poważnie".
Na poważnie to będzie, jak poćwiczysz porządnie na siłowni jeszcze z 8 lat, wykorzystasz w międzyczasie potencjał wszystkich supli dostępnych na rynku (SUPLEMENTÓW a nie koksu) i swojego rozpędzonego metabolizmu. Poczytaj o diecie na masę, nie powinno być problemu ze złapaniem kilku kg. Ja startowałem z siłownią z wagą 72kg przy wzroście 186cm i nawet przez sekundę nie pomyślałem o SAA !!! Po kilku ładnych latach dobiłem do 83kg i dopiero wtedy zabrałem się za towar, bo wiedziałem że już doszedłem do ściany. Schowaj testa na dno szuflady i nie wygłupiaj się.


Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2019-06-21 08:28:05
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Johny Bravo1997
To nie tak że ja czuję jakieś braki w teściuczy mi nie idzie coś ale co my porównywać będziemy progress na SAA z t progresem naturalnym...
Też rzecz wtym że z mojego otoczenia już teraz to praktycznie wszyscy biorą i zaj**iście rosną a ja dbam o sen, o posiłki, nie melanżuje a i tak to tak wolno idzie

Rosnąć to można na sucho. Na saa się puchnie tylko
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3800 Napisanych postów 18493 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205768
Johny Bravo1997
Panowi witam ponownie! A jednak wchodzę na mini bombkę zobaczymy co z tego będzie, zaczynam już dziś będzie to kupiony w aptece test enan. Zamierzam zrobić kozak postępy i nap*****lać tu pytaniami jak szalony także jak chcecie możecie mi pomagać w tej drodze.


Poczytaj ten temat, jakie problemy po cyklu ma Twoj rowiesnik -> https://www.sfd.pl/Problemy_po_odbloku-t1191006.html#post-19001963 

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 227 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 786
Panowie bbardzo doceniam waszą troskę, naprawdę, to miłee że nie piszecie TAK WAL W Ch** ILE WLEZIE cieszy mnie to bo macie w głowach to co trzeba. Mleko ię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 227 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 786
Mleko się rozlało, przybiłem pierwsze 100mg enana z apteki, będe jechał 100mg e5d 16 tygodni. Hcg, inh aromatazy i inne będę miał z apteki. Co mnie interesuje, czy ta dawka czasem nie jest śmieszna, może powinenem ją zwiększyć o 50mg jak myślicie? Jeżeli nie ma konieczności powiększania jej to lepiej, wolałbym cykle robić na możliwie najniższych dawkach. Dlaczego zacząłem cykl teraz? Miałem cel a był on taki że wejdę na cykl wtedy kiedy wypchnę 90 swoją małą ale silną klatką no i wypchnąłem. Ziomek ładnych kilka lat wali i raz wypycha 80 raz 90 a na trenie 110 hahaha słowo wam daję ja ze swoimi śmiesznymi wymiarami wyp*****lam lepiej jak nie jeden na towarze...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok proszę o pomoc ;)

Następny temat

Pierwszy cykl na T3 solo

forma lato