SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl nr 2 %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Bosh to ponad polroczny cykl... z tego zywo przeciez mozna nie wyjsc. A gdzie glosy, ze cykl nie powinien trwac dluzej niz 3 miechy

Swoja droga zastanawiam sie co by bylo gdyby wejsc i juz z niego nie schodzic tylko co tygodniowo strzelac np 300mg... czy procz braku jaj nasze zycie uleglo by jakiejs dramatycznej zmianie ...

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
error

Zmieniony przez - kanarek w dniu 2004-04-23 02:14:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
Widzialem w kostnicy

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
heeh a ja w pełni formy i sił witalnych
i to kilku takich - jak nie kilkunastu

ale to inna strona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uriel ale wlasnie bardziej bym wolal zrobic cykl z primki i winstrolu niz propinatu i winstrolu. Dlaczego jestes jakis taki niechetny do primy ?? Toz w polaczeniu z winstrolem da mi duzy przyrost miesni o wysokiej jakosci i twardosci.

Wlasnie zastanabwialem sie nad polaczeniem kaim: wino+prima+prop lub wino+boldenon+prima a Ty sklaniasz sie do teog abym bral tylko wino z propinatem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co do tego Twojego hardcorowego cyklu to ja raczej sie nie pisze...nie dla mnie takie cykle:P

P.S. Chcialbym cos porzadnego na elegancki suchy miesien ... taki cykl z ktorego bylbym naprawde zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 498 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2300
O k.....!
Uriel po przeczytaniu Twojego Megacyklu stwierdzam, że powinieneś zmienić nicka na..... Undertaker :)
Wicio

rób jak uważasz, uważaj jak robisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Tomaszeq - ja wątpię czy znajdziesz gdziekolwiek fajniejszy cykl. Dopóki puszczas HCG jest wszystko Si. Ludzie nie bójta się to naprawdę nie jest żaden hardcore. Jest dobrym wyborem na 3, 4 cykl. Po tym masz wspaniałe, twarde jak skała mięśnie - naprawdę rewelacja - o ile dieta będzie wykręcona na przynajmniej 96%!!!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
Dlugotrwale branie koksu rozwala uklad krwionosny i nerwowy, teraz bedzie fajnie a po 30 zacznie sie jazda..
Dla mnie best opcja to krotkie cykle, duze odstepy i pare w zyciu

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
I co jakiś czas burza hormonów ze względu na krótkie cykle i krótkie odstępy między nimi!!!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

?

Następny temat

Pomoc dla Kolegi

WHEY premium