SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl dla koszykarza

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 304
Cześ.
Mam 18 lat, mam za sobą wieloletni staż treningowy ( jeżeli chodzi o biegi, skoki, pompki i w ogle ogólnorozwój ). 2 lata temu miałem kontuzje naderwania i zapalenia przywodzicieli uda. Po wyleczeniu kontuzji, aby szybko zrobić formę walnełem mete ruską z piorunującymi efektami. Teraz znowu odnowiła mi się ta kontuzja ( cały czas mnie bolą mięśnie przywodzicieli ud od około 2 lat, trochę bardziej i mniej ). Teraz będę miał dłuższą przerwe i po wznowieniu treningów też chciałbym coś sobie wziąć tylko nie wiem co najlepiej . Doradzicie mi?

Masa jest już nie modna. Teraz jest modna siła i rzeźba!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 304
AAA dodam tylko że mam 167 cm wzrostu, waga - 57kg. Chciałbym po cyklu skakać najwyżej jak się da :) aby ładować piłę z góry ( teraz mój zasięg ma 290 max. )

Masa jest już nie modna. Teraz jest modna siła i rzeźba!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
do zbierania koszyków pod tesco moze byc winko, wiecej upchniesz koszykow na raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3862
proponuje winstrol ale najpierw wylecz co masz wyleczyc i dopiero wejdz na winko

...::::Duży ma zawsze racje::::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Nordland , chetman az pachnie szlachta.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
gosciu z takim wzrostem to ty mozesz w bierki pod woda grac. obstawiam ze drugim mugsy boguesem nei jestes .
pozatym naucz sie pisac nieslyszalem o czyms takim jak koszykaz. jezeli juz to koszykarz chyba ze jak kolega slusznie zauwazyl zbierasz kosze np w tesco i odkladasz na miejsce.

pozatym mysle ze doping w tym wypadku bylby glupota.
Zmieniony przez - Center88 w dniu 2007-11-06 17:59:13

Zmieniony przez - Center88 w dniu 2007-11-06 18:00:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
.

Zmieniony przez - adrian134 w dniu 2007-11-06 18:06:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Z takim wzrostem gratuluję skika - jeśli to nie mrzonki. Proponuję dalszy trening bez przerw to dojdziesz do upragnionego wsadu lub przynajmniej zawiśnięcia na obręczy.

Kox nie jest Ci potrzebny, przynajmniej nie w takim wymiarze jak to sobie wymyśliłeś. Oraz powinieneś przynajmniej nauczyć się poprawnie pisać nazwę sportu jaki uprawiasz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
gosciu z takim wzrostem to ty mozesz w bierki pod woda grac

swego czasu tez gralem w koszykowke i mialem ok. 110-115cm wyskoku w dosieznym. przeciwnik opadal - a ja lecialem w gore. wsady to byl chleb powszedni, nieraz z miejsca jednoracz - to tylko taki off-top

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9480
Każdy mierzy swoja miara...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
a ja miałem 175cm jak grałem i też raz zawisłem

a tak wogóle to koks Ci nic nie da, poćwicz jeszcze po prostu ziomek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy warto dodać tamoxifen, do cięcia

Następny temat

cykl prpo i wino

WHEY premium