SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl bez weglowodanow

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 684
w sumie wino to nie steryd hormonalny, wiec mozna go raczej odrazu walic? co niep?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 684
stan na dzien dzisiejszy:
-waga w granicach 93kg
-pozostalo 7 strzalow tescia do konca cyklu
-wymiary powoli sie zwiekszaja ;)
-zauwazylem roznice w ilosci obciazenia. robiac przedostatni trening plecow i tricepsa czulem poprostu, ze chyba juz najwyzsza pora pozwiekszac obciazenie. trening szedl zbyt latwo.
podam pare cwiczen, i ciezar wyjsciowy, jakim cwiczylem zaczynajac cykl, o i dla porownania te, z dzisiajszego treningu:

plecy:
1) wioslowanie nachwytem szeroko (do klatki): poczatek 40 kg / dzisiaj 55kg - 65kg (ostatnia seria)
2) wioslowanie podchwytem wasko (do brzucha): poczatek 45kg / dzisiaj 60kg - 70kg (ostatnia seria)
3) martwy ciag: poczatek 40kg / dzisiaj 60kg - 75kg
4) wioslowanie hantlem (rownolegle do lawki): poczatek 15 kg / dzisiaj 20kg

triceps:
1) wyc. francuskie sztanga siedzac: 15kg / 25/30/35kg
2) wyc. wasko lawka plaska: 30 kg / 50/55/60kg
3) wyc. francuskie sztangi lezac: 15kg / 25/30/35kg
4) wyc. franc hantla siedzac: 15kg / 20kg

wiem, ze moze w porownaniu z niektorymi, ktorzy poczatki na silce mieli o wiele latwiejsze (czyt. mieli wiecej sily i zaczynali ciezarami, ktorymi ja koncze cwiczenia) ale jak dla mnie postep jest znaczny ;)

a co najwazniejsze to jest to, ze wymiary np. bicepsow, przedramion zwiekszaja sie a brzuszek opada ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
silny chlop jestes , idealna sila zeby zaczac koksowac

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2011-07-07 19:39:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 684
atam ;) zbijasz sie ze mnie :) co jak co, ale cieszy mnie to, ze wreszcie moge cwiczyc wiekszymi ciezarami. nie moge doczekac sie redukcji, kiedy dowale stanabol, ktory ma dawac wiekszego powera ;)

Zmieniony przez - shepard85 w dniu 2011-07-07 19:49:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
poprostu, nie mozna dobrze wygladac operujac takimi ciezarami. to 93 kg to chyba sam tluszcz masz na sobie. za wczesnie sie zlapales za koks, powinienes sie porzadnie wyredukowac a potem powoli budowac mase. na suplach bys spokojnie jeszcze duzo zrobil. nie wspominajac o tym, ze ten trening nie jest za dobrze ulozony, tzn akurat ta rozpiska. i powodzenia w robieniu sily na redukcji przy "stanabolu"


Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2011-07-07 19:51:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
flex wheller w porównaniu do innych wielkich też nie dźwigał Bóg wie ile..
poza tym nie sztuką jest machać bezsensu
ważna jest technika i czucie pracy mięśni
ciężar to nie wszystko..
moi koledzy wyciskają na klatę 140kg w seriach
ja ćwiczę 90 parę kg i nie narzekam.

shepard ile węgli?
jak samopoczucie? i sog za konsekwencje

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
Flex Wheeler byl / jest mutantem genetycznym. Nie mozna sie porownywac do takich ludzi. Zwykli goscie, ktorzy maja slaba genetyke musza cwiczyc nieco inaczej. Co do tekstu "ciezar to nie wszystko"... mimo wszystko mysle, ze twoi koledzy maja lepsze klaty niz Ty, skoro wyciskaja 50 kg wiecej

i jeszcze offtopujac w nawiazaniu do powyzszych dywagacji o ciezarze. najwazniejsza jest cyklicznosc, raz jakis czas cwiczyc typowo silowo w pogoni za kg na sztandze, a raz techniczniej sie podpompowywac, taka droga jest imo najsluszniejsza dla goscia ze slaba genetyka. no i jakos na silowniach to najlepiej wygladaja ci, ktorzy przerzucaja naprawde wielkie klamoty, tak wynika z moich obserwacji

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2011-07-07 20:39:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
Flex to flex.
mutant nie mutant :) przy jego ilości koksu, każdy byłby mutantem
co prawda barki godne boga....
niestety muszę Cię rozczarować odnośnie klaty
mają silniejsze, a kształtem niestety odpadają
ja wolę mniejsze ciężary i dokładność.
mnie nie interesuje jak ich, "ile dźwignęli"
tylko czy ładnie się spompowałem i czy uda mi się jutro założyć koszulkę bez jęczenia
o zakwasach.
mam więcej ćwiczeń i robię też rozpiętki - a tu ciężar niewiele daje.

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
Widocznie masz lepsza genetyke do klaty. Zapewne, jakbys poswiecil jakis okres typowo na rozbudowe jej sily , a potem znow wrocil do technicznych powtorzen juz na wiekszym ciezarze, bys mial ja jeszcze lepsza :)

a co do ilosci koksu i flexa. Kazdy mogl by byc w miare duzy jesli by zniosl te ilosci towaru, ale juz nie kazdy by mial takie ksztalty jak on, gestosc, symetrie

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2011-07-07 20:49:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
staram się trzymać wagę
bardziej nie chcę rosnąc
teraz interesuje mnie poprawa jakości
z siła nie mogę ot tak, bo trenuję głównie w domu
a tu brak bezpieczeństwa odnośnie wyciskania siłowego.
sog za wiedzę.pozdrawiam

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pory podawania insuliny

Następny temat

JAKI BOLDENON

WHEY premium