SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Na Zime

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
No dobrze ale łapa to nie wszystko...po tylu koksach wazysz 70 kg;/
Nie podałes innych wymiarów...
Wiesz chociaz jaki to estr ten Twoj testosteron norma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
przeca to prowokacyja tandetna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
niesety jak juz wczesniej pisałem brałem koksy bez głowy i dla tego prosze teraz kogos o pomc ale widze ze chyba jej nie dostane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1527
a Tak naprawde to ile masz lat :D ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6725
Skoro miałeś już jakieś cykle to chyba powinieneś miec jakąś wiedzę...a patrząc na Twoje błędy to wydaje mi się że nie masz dużo lat... zresztą to nie ma znaczenia bo zawsze byłem zdania że wiek nie jest odpowiednikiem wiedzy ;D Twoja ankieta też z dupy trenujesz 4 lata i nie masz dobrze ułożonej diety ??? to ja sie nie dziwię ze ważysz 70 kg jak liczysz tylko białko a o węglach zapomniałeś na forum na pewno ktoś By Ci chętnie pomógł i miał byś profesjonalnie ułożony cykl ale skoro nikt nie chce Ci ułożyc widocznie się nie nadajesz ;] i nie burz się na wszystki bo skoro wpisujesz w obwód ramienia obwód przedramienia to nie wiem jakie Ty masz problemy <lol2>

Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 770 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4710
MaxGainer dokladnie tak piszesz chlopak ma z 15 lat pewnie bo slownika chyba nie widzial na oczy skoro takie bledy wali wulgarny (agresywny) jest to pewnie jeszcze go trzyma po koksie

Każdego Dnia Większy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
mam wiedze ale pytak ku.... sie tych co cwicza i biora pare lat i maja pojecie lepsze niz ja ze brałem to nie znaczy ze wszystko wiem i dla tego takie forum jest jak te i nie max gainet steroid tylko gainte !!!! i 15 lta to mozesz miec ty koniec tematu bo sie ****a niczego nie dowiem tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
dziwisz sie .... jak dla wszystkich musze tłumaczyc pojedynczo to juz agresje mam jak pisza ze mam 15 lat czy maxgainer chyba ... wiem sam co mam lepiej tak czy nie !!! wiec powie mi qurde ktos o tym cyklu czy zamykac temat ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
diety nie mialem nigdy doskonałej jem jak jem odrzywka jedzenie nie mam nic dokładnie zaplanowanego do diety bo bardzo kosztowne to jest chyba ze ktos zna diete małym kosztem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
sory pomyliłem sie w nerwach myslałe ze piszesz ze pisze sie MaxGainer a nie Gainer Wybacz błedy i pochopnosc ale to juz meczy mnie jak ktos co chwile pisze jakies głupoty zadałem konkretne pytanie i chcem takiej samej odpowiedzie wiec mam jedna prozbe chcem odpowiedzi na moje pytanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cidosteron

Następny temat

odblok po cyklu enan deka meta - ocena ekspertow ;]

WHEY premium