SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Na Zime

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
Planuje cykl na zime z tesosteron norma i deca moze na koniec aga i odblok clomid i hcg
1-12 testa norma
1-10 deca
8-12 aga

Płeć : Mężczyzna

Wiek : 21

Waga : 70

Wzrost : 170

Obwód klatki :

Obwód ramienia : 35

Obwód talii :

Obwód uda :

Obwód łydki :

Staż na siłowni : 4

Ilość spożywanego białka : 3gr/kgmc

Ilość spożywanych węglowodanów : nie liczyłem

Ilość spożywanych tłuszczów : -

Opis przebytych cykli sterydowych : Meta rusta Methanex Deca Testa Polska Testa Norma 250mg Bionaboll Anabol

Trening : 4 raz tyg.(czasem 5)

Cel cyklu : dobra definicja miesnia

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu : cykl planuje dopiero na Zime

Poziom BF% :

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) :

Stan zdrowia : bardzodobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia : slaba

PPM podstawowa przemiana materii : srednia
Moze wy macie jakis pomysł na cykl albo jakies rady co zmienic co dac ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
PRZERWA JAKIES 7 MIESIECY OD OSTATNIEGO CYKLU JA JAK ZACZYNAŁEM TO MIAŁEM 27,5 ;] SPOKO A I CYKL NIE Z DUPY BO DOSTAŁEM GO OD OSOBY CO DOBRZE SIE ZNA NA TYM A CHCIAŁEM DOWIEDZIEC SIE TYLKO CO JESZCZE INNI SADZA O TYM WIEDZ NIE DOWIEDZIAŁEM CIE DAM ZNAC BO GDZIES ZA PONAD MIESIAC BEDE BRAŁ DEKA TESTA NORMA I AGA DO TEGO HCG CLOMID WITAMINY OSŁONKI DOBRE ODRZYWIANIE I PROTEINA BO MAM Z USA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Opis przebytych cykli sterydowych : Meta rusta Methanex Deca Testa Polska Testa Norma 250mg Bionaboll Anabol

Powiedz mi...gdzie są wyniki tych cykli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 444 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32104
może miał przerwę i mu pospadało jak dla mnie jedyne wytłumaczenie

.i.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 199 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4180
Ja mysle ze to wszystko fake'i byly

Co nie zabije to podwójnie wzmocni mnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
Obwód ramienia : 35

Mi sie wydaje, ze taki obwod reki to ma co 2 koles na ulicy:D nawet kobiete sie znajdzie chyba, ze to obwod przedramienia wtedy luuz;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
to przedramienia a nie bicepsa :)a gdzie odpowiedz po cyklach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
odpowiedz na temat teko cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1374
teko ?

poczytaj słownik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10252
no jak koleszka startowal z 20 cm w bicku to 35 po przebytych cyklach :wynik konkret

go hard or go home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 305 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5353
a ja myśle że kolega w ogóle z niczym nie startował a teraz po prostu chce być napakowanym dostał rozpiske tutaj sie radzi a ankiete od kosmitów ma.. ankieta z wieloma brakami..

Trenuj z głową, wtedy mięśnie więcej mogą!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93284 Napisanych postów 362781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664116
a po cyklu będą wieeelkie apadki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cidosteron

Następny temat

odblok po cyklu enan deka meta - ocena ekspertow ;]

WHEY premium