SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Cidoteston,DD phenom,metka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 803 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12714
w ostatnich tygodniach bede widzial jak sylwetka , jak zdrowie , i jak wyniki ... ale ogolnie chce go pociagnac dluzej potem wskocze na mix tren moze boldenon albo anavar z primabolanem ... zobaczymy zobaczymy to kupa czasu na robienie miesa wiec mysle ze cos z tego bedzie :) a nie myslisz cos w srodku tak 16-20 tygodnia dac hcg ?

Przed Uzyciem Omnadrenu Skonsultuj sie z lekarzem lub z farmaceutą..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
hcg 5000 to bym wrzucał co około 6 tygodni normalnie rozbite na 2-3 strzały w tyg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 803 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12714
Witam jestem w 5 tygodniu cyklu , jade juz 0,5g testa z deca .. to tak na wstepie ..

Dzisiaj rozmawialem ze znajomym z silowni o mojej diecie i powiedzial mi ze zdecydowanie zjadam za duzo bialka .. chcialbym zapytac was o opinie bo to dla mnie bardzo wazne , a nie chce znowu zj**ac sobie watroby przez ilosc bialka...

Tu macie moja rozpiske dnia :

Budze sie o 21;00 tak zaczynam dzien bo o 22 ide do pracy

21:00 - 5 jajek , kieliszek olivy z olivek - szejk 30g proteiny , 5 g bcaa , 5 g glutaminy

01:00 - 150 ryz , 250 g ryba - szejk 30g proteiny , 5 g bcaa , 5 g glutaminy

03:00 - 150 ryz , 250 g ryba - szejk 30g proteiny , 5 g bcaa , 5 g glutaminy

06:00 -szejk 30g proteiny , 5 g bcaa , 5 g glutaminy

07:00 - 100ryzu 400g piersi z kury , szejk 30g proteiny , 5 g bcaa , 5 g glutaminy

09:00 -trening po treningu banan i szejk 30g proteiny , 5 g bcaa , 5 g glutaminy

11:00- 100 ryzu , 400 g piersi z kury , szejk 30g proteiny , 5 g bcaa , 5 g glutaminy

12:00 ide spac


bardzo prosze o opinie ludzi w temacie a nie znachorow z gory dziekuje i dam po sogu

Przed Uzyciem Omnadrenu Skonsultuj sie z lekarzem lub z farmaceutą..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4417
raczej nerki niz watrobe tym, jak wywalisz szejki tam, gdzie masz juz mieso to wychodzi OK jesli dobrze licze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 803 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12714
czyli przed treningiem i po treningu szejki wywalic ? a nie sadzisz ze wtedy najbardziej organizm potrzebuje dodatkowych kcl ?? czy ktos sie jeszcze wypowie ? lodzianin ?

Przed Uzyciem Omnadrenu Skonsultuj sie z lekarzem lub z farmaceutą..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
07:00 - 100ryzu 400g piersi z kury , szejk 30g proteiny , 5 g bcaa , 5 g glutaminy

Zrobi w ogóle użytek Twój organizm z tak dużej ilości białka w posiłku ? Wychodzi ponad 100g
Panowie co wy na to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 803 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12714
Ale nie zauwazyles ze waze 100kg teraz juz ponad przy wzroscie 173 i pasie 83 .. pozatym 0,5 grama testa leci w tle za niedlugo dojdzie deca ... wiec chyba metabolizm bialek w moim organizmie sie troche zwiekszy co myslisz ?

Przed Uzyciem Omnadrenu Skonsultuj sie z lekarzem lub z farmaceutą..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
400 gr piersi to ok 80 gram białka te szejki w dwóch tych posikach całkowicie zbędne,sporo masz tego białka oscylował bym na poziomie plus minus 3 gr kg
przerabiałem i 4-4.5 kg poza p*****mi nie było róznicy,kolejna sprawa jak juz ktoś napisał nerki ciężko pracuja i dość mocno zakwaszasz organizm.Tak więc spokojnie zejdź w dół.Większe ilości moim zdaniem mają sens przy pełnych cyklach saa-insa-tarczycowe-hgh stedy organizm moze wykorzystać więcej pozywienia tutaj szkoda zdrowia i pieniedzy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
kolejna sprawa masz totalny brak warzyw i ew owoców bedziesz zakwaszał organizm.z błonnikiem tez słabiutko.Jak nie lubisz jeść warzyw i owoców to kup np z FA greens&juice do picia.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 803 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12714
Wielkie dzieki lodzianin na Ciebie i Twoja rade moge zawsze liczyc .. jesli chodzi o warzywa i owoce to sprawa taka ze poprostu nie daje rady jesc wiekszych objetosciowo posilkow bo juz nimi .... no a juz sprawdzam to z fa ..

Przed Uzyciem Omnadrenu Skonsultuj sie z lekarzem lub z farmaceutą..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koksy z grecji/turcji

Następny temat

badania lekarskie do policji po omnadren 250

WHEY premium