SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
dalbym 4dni po tabsie i pozniej pol co 3/4dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2903
A cabaser nie będzie lepszy i skuteczniejszy kiedyś zapodalem 3tabsy i bardzo ladnie spadło estro mam rozumieć że po tym normalnie clomid i tamox brać czy tamox będzie nie potrzebny jak prola jest ok?


Zmieniony przez - dominatorx w dniu 2018-07-16 14:27:36

Kto nie ma brzucha ten słabo rucha.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
nie wiem co zapodales ale cabaser jest na prolaktyne a nie estro
a co ma tamox do prl???


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-07-16 14:38:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2903
Sory miałem na myśli Ari czy bez różnicy symex Ari?

Kto nie ma brzucha ten słabo rucha.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2563
Witam
Tak apropo ari to na dniach zaczynam 4 miesięczny cykl na enanthanie i co myślicie o braniu aromasin podczas?
Jutro idę robić badania a w przyszłym tygodniu zaczynam cykl, tylko przez cały ten okres nie będzie mnie w pl więc badania po będę robił dopiero w przyszłym roku jak znowu będę w Polsce, oczywiście mam jeszcze hcg,clomid i tamoksyfe, chcę aby poszło to w miarę bezpiecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
klonus83
Witam
Tak apropo ari to na dniach zaczynam 4 miesięczny cykl na enanthanie i co myślicie o braniu aromasin podczas?
Jutro idę robić badania a w przyszłym tygodniu zaczynam cykl, tylko przez cały ten okres nie będzie mnie w pl więc badania po będę robił dopiero w przyszłym roku jak znowu będę w Polsce, oczywiście mam jeszcze hcg,clomid i tamoksyfe, chcę aby poszło to w miarę bezpiecznie
rozne rzeczy myslimy,zaloz swoj temat z ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
dominatorx
Sory miałem na myśli Ari czy bez różnicy symex Ari?
ari dla wiekszosci osob mocniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2903
Ok wale Ari od dziś później normalnie jak zejdzie w granice normy tamox i clomid dzięki

Kto nie ma brzucha ten słabo rucha.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
ari bijesz do konca hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18458 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205586
dominatorx
Ok wale Ari od dziś później normalnie jak zejdzie w granice normy tamox i clomid dzięki


Tylko ari daj po 1/2 tbl co 2 dni.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc Cykl deca+ meta+omn

Następny temat

Testosteron propionat, cykl na 12 tygodni.

WHEY premium