SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cycki się gotują, zima idzie, a pluszaki masują - Spam post vol. 11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140333

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
kvrwa jaki czop...
to 20-23 pazdziernika, jak Cie nie bedzie to zobaczysz

i wyslałem Ci maila, ale jak usunales przez przypadek to wysle teraz jeszcze raz ale odpisz za chwile, ok?

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
nawet jak bym był herdgainerem to bym bananów na noc nie jadł!


taraz wpjeprzam różne rzeczy, bo i tak cierpie na brak apetytu i jem 2 srednie posiłki w ciągu dnia, a ten twaróg z bananem to dzis tak od swieta jem i wepcham go na chama

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Lager90 nie tylko abona, mamy pogrubiony nick i każdy widzi że jesteśmy za***iści

ja mam możliwość pisania w odchudzaniu w zastrzezonych zielonych postach, ale to nie z racji pogrubionego chyba.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
każdy widzi że jesteśmy za***iści


a jakie sa zastrzezone posty w odchudzaniu bo szczerze to tam nie zagladałem wiecej niz 3 razy

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Makrela wyslalem maila, wiec odpisuj szybko !!!

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
te na zielono.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
adasku maila nie dostałem ani nie usuwałem przypadkiem, napisz to odpisze


rothen-od czego/kogo zależy czy ktoś dostanie pogrubionego? od ilosci sogów? od mada napewno!?

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
mak każdym działem opiekują się Modoratorzy, w odżywaniu jest to Domer i ktoś tam jeszcze, i to oni śledząc wypowiedzi decydują kto ma dostać pogrubionego. W sumie to dość po***ane jest ale nie ja to wymyśliłem, dali to wziełem.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
Banan nadaje doradców ale najpierw jest narada z modami poszczególnego działu

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
to miałem na myśli

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gotowa dieta do sprawdzenia!!

Następny temat

Chilzed

WHEY premium