SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cycki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3582
foto5

trzeba zap**dalac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3582
nogi

trzeba zap**dalac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3582
nogi2

trzeba zap**dalac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ładny spam sobie robisz

Zmieniony przez - KUBINHO w dniu 2012-01-15 18:27:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 679 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8638
sorry, ale te 5 lat chodź z przerwami to chyba chodziłeś na siłownie popatrzeć na hantle bo po Tobie nie ma znaku żebyś tam chodź pół roku chodził. To jakiś żart z tymi fotkami??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3582
siema, nie to nie są żarty:) Zaczynałem ćwiczyć w 2006, w tym czasie miałem w sumie 2 lata kiedy byłem całkowicie off, wziąłem się za siebie w styczniu ubiegłego roku, z czego była to redukcja i zszedłem na wadze ponad 20 kilo, niestety mięcho też poleciało były momenty że się głodziłem... Teraz biore się poważnie za budowę masy zobaczymy co z tego wyjdzie... Jak oceniacie zmiany w treningu? Mam pytanie odnośnie martwego nie robiłem tego ćwiczenia od dawna i zastanawiam się jakim obciążeniem zaczynać przy mojej wadze? Co do fotek to musiałem tak wrzucić bo miały za duży rozmiar do jednego postu spam czy nie spam mam to w d.... ważne że są

trzeba zap**dalac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to pora to zmienić do roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
"Mam pytanie odnośnie martwego nie robiłem tego ćwiczenia od dawna i zastanawiam się jakim obciążeniem zaczynać przy mojej wadze?"

Optymalnie od 270kg do 330kg, inaczej nie ma sensu nawet myslec o budowaniu masy miesniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6290
Antos mam sprawę , mógłbyś sprawdzić maila ode mnie . Bylbym wdzieczny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3582
siema, dziś niestety nici z siłki za dużo spraw zaplanowałem i się po prostu nie wyrobiłem. Tak wiec w tym tygodniu ćwicze wtorek,środa, piątek, sobota. Co do diety udało się trzymać w 90% mam problem z 2 posiłkiem gdyż nie mam aż tyle miejsca, jestem najedony po śniadaniu będę musiał go troche przyciąć... pozdrawiam


trzeba zap**dalac

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW sprawdzenie

Następny temat

Pytania do planu cwiczen RAMPA

WHEY premium