SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cukierki z efedryną, czy efedryna jest bezpieczna?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11102 Napisanych postów 51198 Wiek 30 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 57816
Ej bo taka akcja policja ostatnio znalazła u mnie mietowki które kupiłem w Niemczech w takim metalowym pudełku (teoretycznie tylko dlatego je kupiłem bo fajne opakowanie) psy wzięły do analizy i mówili że tam była efedryna więc moje pytanie to czy grozi mi coś za to? (jestem jeszcze nie pełnoletni XD)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 551 Napisanych postów 1935 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 37587
Pewnie nic Ci nie grozi, skoro to tylko cukierki kupione za granicą. Pamiętaj jednak, że efedryna jest w Polsce zakazana, jest obecnie w kategorii narkotyków. I choćby z tej przyczyny zdecydowana większość spalaczy, która ponoć ma ją zawierać, obecnie zawiera zupełnie inne związki.

Powinieneś też wiedzieć, że efedryna nie jest bezpieczna, szczególnie w Twoim wieku. Zażywanie efedryny może negatywnie odbić się na Twoim sercu i ogólnym zdrowiu. Efedryna nie bez przyczyny została wycofana z obrotu i jest nielegalna.

Podobnie stało się z geraminą i yohimbiną, które to także zostały wycofane z polskiego rynku, są niebezpieczne i nie znajdziesz ich w żadnych legalnych spalaczach tłuszczu.

Jeszcze kilka lat temu, spalacze były przepełnione tego typu wynalazkami, a nawet analogami metamfetaminy. Problem ten też dotyczył przedtreningówek. Zanim jednak wycofano je z rynku, kilka osób pożegnało się z tym światem, a wielu sportowców zakończyło swe kariery w efekcie kontroli antydopingowych.

W stanach zjednoczonych jest nieco inne prawo i nadal można kupić preparaty zawierające wymienione wyżej związki. Z tej przyczyny sportowcy starają się ich unikać, bazując na polskich sprawdzonych markach.

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

100% CZYSTY HYDROLIZAT KOLAGENU

Kolagen SFD PURE GOLD dedykowany osobom dbającym o zdrowy wygląd skóry, a także osobom uprawiającym sport, po kontuzjach sportowych.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Apm czy dna

Obnizka