SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Creatine Monohydrate - kilka pytań ;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173
Witam ;) jestem szczęśliwym posiadaczem MRM Creatine Monohydrate 500g i mam dosłownie kilka pytań bardzo proszę o odp.

1.) Biorę 5g rano na czczo i 5g po treningu ( na opakowaniu,w internecie itp ) piszę żeby brać OD RAZU po treningu u mnie to nie możliwe ponieważ zanim zajadę do domu z siłowni mija 30/40 min;

- Co robić? brać ją dopiero w domu gdy przyjadę po tych 30/40 min, czy rozpuszczać sobie 5g w 200ml wody i brać do małej butelki i wypić od razu po treningu?

2.) Po treningu biorę gainera.

- Czy brać go dopiero po zażyciu kreatyny czy przed? bo jego też muszę wziąć do 30 min po treningu ( ale jego mam ze sobą )

3.) Kofeina,energii drink.
- Czy mogę go pić 3/4h po zażyciu kreatyny?

4.) Po kreatynie bardzo często sikam; czy to się w końcu umiarkuje?

Dziękuje za odp.

Zmieniony przez - ad3Q w dniu 2010-06-21 22:47:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
1) nasypac 5g do butelki ale zalac woda po treningu.
2) moze byc razem.
3) mozesz.
4) sikanie zalezy od tego ile wody pijesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173
Dziękuje za odp.

1.) Napisałeś że mogę brać mono razem gainerem, ale gainera biorę razem z mlekiem zresztą on sam zawiera tłuszcze i białko, a podobno kreatyna wolniej się wchłania gdy bierze się ją mlekiem.

2.) Rano gdy biorę mono na czczo podgrzewam 200ml wody w mikrofalówce, aby mono się lepiej rozpuściło;

- Czy można tak robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
1) mozesz wszystko razem
2) mono najlepiej wsypac do buzi i popic niegazowana woda mineralna. Problem rozpuszczania ominiety
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UNIVERSAL Creatine Monohydrate Micronized 500g

Następny temat

Gain Bolic 6000 i Cell Pump Orange

WHEY premium