SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Crea Mass + białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
apokalipsa NUTRIFARM Moderator
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 37456 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 126309
można przyjmować taurynę przed treningiem bo jej podwyższony poziom hamował będzie rozpad białek mięśni podczas treningi a także pozwoli na nieco cięższy trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2043
Dzieki za pomoc , ale mam jeszcze jeden problem

Mam 1 kg koncentratu białka serwatkowego 80 % z OLIMPU o smaku naturalnym , ktore bardzo mi nie smakuje i chicałbym dokupic sobie Hi Tec Protein 90% i zmieszać to razem , ponieważ zamowie sobie czekoladowe to jak razem zmieszam bedzie dobre. Czy jesli chodzi o białko to bedzie dobra mieszanka ??

Trenuj a bedziesz wielki.... !!! )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
apokalipsa NUTRIFARM Moderator
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 37456 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 126309
powinna być dobra bo białko serwatkowe jest mieszane z innymi białkami w gotowych produktach, albo możesz dodać sam jakiś smak i będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2043
Oki , dzieki jesczez raz , jak znow mi sie cos przypomni to zapytam

Trenuj a bedziesz wielki.... !!! )

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki suplementy na wzrost siły?

Następny temat