SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cos na dobry poczatek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 276
Witam. Cwicze 2 miesiace i planuje sie troche wspomoc. Na razie biore tylko odzywke bialkowa na noc (30g). Dieta jest na oko. Nie licze tego wszystkiego poprostu jem to co trzeba 4-5 razy dziennie.
Gainera nie chce. Co dokupic do tego bialka? Myslalem nad Omega 3 i Witaminami. A za jakis czas skusisc sie na kreatyne (za jakies 4 miesiace). Jezeli to dobry pomysl to prosze o rade ktore dokladnie produkty najlepiej wybrac (moze byc ze sklepu SFD). Jezeli uwazacie ze warto cos jeszcze dokupic?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
Na dobry poczatek odwiedz dzial odzywianie.
Nie kupuj nic na sile. Skup sie na zarciu a efekty beda.

Obiecuje

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Bawią mnie teksty, że żeby brać kreatynę to trzeba mieć staż minimum 6 miesięcy. Wg mnie staż nie jest ważny, ale efekty jakie osiągnęliśmy. Możesz ćwiczyć pół roku a możesz mieć mniejsze efekty od kogoś kto ćwiczy miesiąc i wtedy nie możesz wziąć kreatyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
nick-chodzi o to zeby bez kretki wyciagnac maks mozliwosci

kto po 2 miesiach taki maks osiaga...?

6 to jest taka umowma minimalna granica

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19713
czemu masz moj avatar??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
bo mi sie spodobal

Znajde cos innego to wladuje, przepraszam

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19713
ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Dieta jest na oko - to mi się spodobało, naprawdę...

W moim przekonaniu suple należy stosować wówczas, gdy już sie osiągnęło, albo bardzo zbliżyło do swoich możliwości biologicznych, ew. w stanach stagnacji. Człowiek ćwiczący 2 miesiące ma jeszcze tak duży potencjał, że nie ma sensu brać się za stosunkowo mocny środek, jakim jest kreatyna. Poza tym ważne jest, by zdobywać wiedzę i na sobie testować co nam pomaga, a co szkodzi. Doprawdy nie pojmuję, jak niektórzy "ekszperci" mogą doradzać, skoro stale biorą wit. C przez lata, Prostenal, pewnie jakieś odżywki białkowe, gainery, kreatynę stale + jeszcze jakieś tam suple, a potem twierdzą, że to działa, a tamto nie. Jeśli wcinam dziennie 20-30 tabletek (a już spotkałem tutaj takich majstrów) i kilkaset gram proszku to - MOIM ZDANIEM - nie ma szans na stwierdzenie co z tego działa, a co nie. Dla danego delikwenta taki zestaw może być rewelacyjny - tego nie neguję, ale wynika to z faktu, iż poznał swój organizm, albo ma taką nadzieję i dobrał to co najlepsze. Dla nowicjusz ważne jest by max. łączyć 2-3 środki, odstawiać po czasie, obserwować efekty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z suplami red.

Następny temat

ANIMAL STAK 2

WHEY premium