SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cos Sensownego.?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Ja niestey po długich estrach nandrolonu mam podobne odczucia jak Artlite. Niestety. Bo anabolicznei DECA dział na mnie wręcz miodzio. Tylko jak mam się potem męczyć z odblokiem ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
no tak. wsjo się zgadza....

ale teraz smakuje deke i jestem zawiedziony. Czuje lekkie działanie anaboliczne, a przez to że z początku waliłem bez teścia, to szybciej spadków się nabawiłem niż przyrostu. Jednak androgenny power robi swoje...

Nie wiem. Albo Deka jest przereklamowana, albo nadziałem się na wy***e. A może mój organizm czuje w igle coś z baby :) i nie chce tego :)
DOpiero przy teściu zaczeło coś iść. Ale imo 300mg edki ew nie powinno działać tak słabo. Dodam że mam DecaJect z pewnego źródła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Dla mnie pewnym źródłem na Dece jest apteka w Polsce. Bo ta w Grecji jakoś tak sam nie wiem ... Nieważne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
KS.IFBB a jak Ci kiedys napisalem ze bez mocnego androgenu i tak wiekszosc z nas nic nie zdziala to mnie wysmiales

widzisz bro sluchaj Miczelx'a

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
hehe BRO.....
Cały problem tylko polega na tym, że z regóły to mi wchodzi wszystko w miare dobrze, a nawet jak coś jest lekkiego, to i tak daje efekt, ale proporcjonalnie mniejszy.

A na tej deczce to normalnie zupełnie nic! Nawet pompowanie nie jest jakieś tam wyraźnie mocniejsze. Nie wiem. Nawet dając propa teraz po 200mg ew, czuje że te działanie to sam prop daje. To na cholere dbiore tą deke - pytam sie?

Z początku wychodziłem z założenia takiego. Jakieś kopnięcie było czuć. Nawet fajne. ALe jak deca zamóliła mego teścia i zrobił sie deficyt androgenny, to sama siła anaboliczna deki chyba tylko pokrywała naturalne zapotrzebowanie organizmu na anaboliki z jakąś tam nawiązką.

No ale w sumie, nawet mając mało androgenów w organiźmie, i dużo anabolików (deka) to efekt powinien jakiś być! A tu zong...

Jeszcze dociągne temat do końca. Powtórze jesienią. I wtedy się zdecyduje czy deka to kija warty stuff, czy może gdzieś w między czasie błąd zrobiłem.

Co myślicie o tym?
Dodam może że moja zabawa na flaszce decajectu miała wyglądac tak:
200 + 300 + 300 + 300 + 300 + 300 + 200 + 100
po 4 tyg zaczoł się prop, bo przecie nie bede marnował czasu na rozglądanie się za niczym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205580
KS, na dece bez testa tez sie przejechalem (i nie mam na mysli tylko deca dicka) uwazam ze szkoda wyrzucac pieniadze na dece (tym bardziej ze coraz trudniej o oryginal)lepiej wkluwac EQ

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1067 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60807
taka piramidka to byla modna 5 lat temu tylko dawki wieksze jakis renesans bedzie na forum?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Tak Aleks, też byba przesiąde się na stałe na poczciwego bolda :)
Tylko cały dowcip polega na tym, że jadąc teraz deca z propem, przyrosty jakie odczówam, wg mnie są do osiągnięcia na samym teściu.
Tak więc albo deca jest wyjątkowo kiepska jaką mam, albo mój organizm ma ją w d...

PS. co do mody rozpisek. W mode to się bawią baby w sprawach ubioru. W dziedzinie dopingu mody nie ma IMO. To sport męski - przez co konkretny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 116 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2192
a mam pytanie czy warto pod koniec cyklu dolaczyc jaka suplemetnt typu acetosteron? bo ponac ma jakies tam dzialenie regulujace testa, oplaca sie czy szkoda kasy?

Lol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Sprawa indywidualna, ale wychodze z założenia że jeśli nie zaszkodzi to na pewno mniej lub więcej pomoże.
A czy zadziała tak jak powinien, to już sprawa indywidualna.
Bez kuracji biorąc go, raczej działa lepiej na starszych sportowców, ale po kuracji przy deficycie, powinien zadziałać nawet i na ciebie.
Jakkolwiek, Clomid i tak nie zastąpisz tym...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do oma i innych znawców- co możesz powiedziec mi o leku seroxat??

Następny temat

odblok

WHEY premium