SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Copyright 2007 Grupa DOPING SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166606

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2506 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26492
mariusz mam wyniki wiec szykuj 50 pln

Zmieniony przez - beter w dniu 2007-03-26 16:42:06

CEL CYKLU: wypchnąc na klatke ponad 120kg i powiekszyc sie wyglądowo....ło ku..waLOL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
widzialem, co tam pisalo wczesniej...gdzie jest Gregor?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2506 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26492
kapusta!!!!!!!!!!

CEL CYKLU: wypchnąc na klatke ponad 120kg i powiekszyc sie wyglądowo....ło ku..waLOL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
pomidor

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
nie ******lcie biedne male dzieci w Etiopii głodują a wy tu jeszcze je wkuriwacie pomidorami i kapuchą. co taki boroczek sobie pomyśli jak włączy komputer, wejdzie na sfd i przeczyta o warzywach, na które go nie stać? przykro mu będzie.
nie róbcie tak.

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2506 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26492
niech napisze petycje do czerwonego krzyża albo caritasu

CEL CYKLU: wypchnąc na klatke ponad 120kg i powiekszyc sie wyglądowo....ło ku..waLOL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
a na komputer i internet to kurva ma

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
Teraz jestesmy w Uni, to zeby bylo tak kul to niech zglosza sie do Miedzynarodowego Czerwonego Krzyza....a jaaak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
a na komputer i internet to kurva ma
bo ONZ im przysłał, procki 3GHz, 1GB RAMu, dyski po 200GB, itp. ale na żarcie już nie starczyło

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
może z NASA dostali...albo drużyna A zespawała z pudełek tekturowych

Ty a gdzie oni kurva mają kontakt ? w doopie ?

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boldenon - LL czy Malay Tiger ?

Następny temat

pogotowie

WHEY premium