SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Copyright 2007 Grupa DOPING SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166642

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
jaka ela?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
elo ziooooomusie

zawsze sie z tego śmiałem i tak odpowiadałem...u mnie w klasie była taka dziewczyna..super luzaczka zawsze elo i wogóle...baba-kozak a jak koleś drugiemu wyje.bał ze łba to narobiła takiego pisku że w klasie nie mogliśmy wytrzymać...zawsze mi sie to przypomina jak ktoś mówi elo

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2506 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26492
ale historia Trolu

CEL CYKLU: wypchnąc na klatke ponad 120kg i powiekszyc sie wyglądowo....ło ku..waLOL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
raz koleś podszedł do takiego buraczka ze wsi...i mówi elo...a ten koleś do niego...jakie halo beka niesamowita

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678


wołajta Elżbiete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2506 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26492
jakie owsiki?

CEL CYKLU: wypchnąc na klatke ponad 120kg i powiekszyc sie wyglądowo....ło ku..waLOL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
o Ele Ela poznaj mego przyjaciela.... tańczcie kurva ! u mnie kumple tylko takie słuchali...ale jeden był kozak...jego brat w tym roku na sunrise będzie grał...co do takich hitów to jeszcze...ręce do góry niech walą sie mury

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
no moj kumpel to na Love Parady ze swoim slynnym hitem - Dziewczyno z klubu disco nanananana, chcialbym cie pocalowac nananana....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2506 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26492
ide spac panowie
miłej zabawy

CEL CYKLU: wypchnąc na klatke ponad 120kg i powiekszyc sie wyglądowo....ło ku..waLOL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
pa

no ja o***ie zupke chinska() i tez ide spac, jutro przed 7 trza wstac

Zmieniony przez - DRW w dniu 2007-03-27 00:16:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boldenon - LL czy Malay Tiger ?

Następny temat

pogotowie

WHEY premium