SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Copa America 2011

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22092

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
A miałem u buka stawiać na Brazylię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2658
przed turniejem liczyłem na Brazylię, do dzisiejszego meczu się łudziłem, że mimo słabej gry mogą wygrać CA ale to co dzisiaj zobaczyłem to tragedia, Neymar zagrał strasznie- problemy z utrzymaniem piłki, samolubna gra, niewykorzystana setka...w sumie to cały ten turniej jest chyba najgorszą CA jakie dotąd oglądałem....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
najgorsze bo Argentyna i Brazylia już poodpadały?

a tak apropos,do przerwy kolejna niespodzianka. Wenezuela ogrywa Chile.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2658
nie oszukujmy się- Brazylia i Argentyna ciężko zapracowały sobie na to aby odpaść...to , że są takie niespodzianki to moim zdaniem ok, ale faza grupowa mnie rozczarowała, mało bramek i emocji, zawsze lubiłem futbol południowoamerykański bo było tam dużo szybkiej i technicznej piłki ale jak ja widzę jak wielu tym, gwiazdeczkom piłka odskakuje jak zawodnikom ekstraklasy...ahh szkoda gadać...
chile-wenezuela 1-1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
tu się zgodzę. Też lubiłem zawsze pooglądać drużyny południowoamerykańskie bo grały futbol miły dla oka. Te CA pod tym wzgledem były nudnawe.
Ciesze się ze te sowicie opłacane gwiazdeczki zawiodły, po raz kolejny okazało sie ze nie grają miliony.

No i dla kompletu sensacji i niespodzianek mamy kolejną. Wenezuela przechodzi Chile. Wygrywają 2:1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17468 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196538
trzeba te gwiazdeczki zrozumiec bo nie ktorzy z nich maja ponad 60 spotkan w tym sezonie.
imo brazole grali najgorzej z wymienianych przed tym turniejem faworytow ,poza tym mam nadzeje ze to Wenezuela wygra CA
btw Il Fenomeno z obecna forma zagral by pewnie lepiej niz Neymar a napewno byl by skuteczniejszy

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2011-07-18 02:33:43

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Nie przesadzajcie. Te "gwiazdeczki" mają za sobą ciężki sezon. Dla nich najważniejszy jest aktualnie klub w którym grają a nie Copa America. Muszą być zdrowi i w pełni sił na nadchodzący sezon bo tam zarabiają miliony. Chyba przygotowali sobie dłuższe wakacje

Zmieniony przez - Obi_ w dniu 2011-07-18 02:35:37

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
haha wracam do domu po nocy wlaczam yt, ogladam
i nie wierze zeby karnego nie trafic i az tak nie trafiac w bramke u brazylii to


Urugwaj-Peru
Paragwaj-Wenezuela

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Nie przesadzajcie. Te "gwiazdeczki" mają za sobą ciężki sezon. Dla nich najważniejszy jest aktualnie klub w którym grają a nie Copa America

i to jest najgorsze.
Jak na byłem szczylem w głebokiej podstawówcwe to gra w reprezentacji była nobilitacją. Na Euro, Mistrzostwa Swiata czy imprezy typu Copa America czekało się z zapartym tchem,wszyscy na takie imprezy szykowali szczyt formy,każdy chciał się tam pokazać z jak najlepszej strony.
A teraz? Messi czy Neymar mają wy***ane na te imprezy bo przecież lepiej zapłacą w klubie i to tam trzeba się wykazać. Na tego typu imprezy pojadą wykończeni sezonem i myślą ze samą obecnością na boisku wygrają imprezy...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
karne strzelane przez Brazylijczyków --->

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót po kontuzji stawu skokowego (3 mieś przerwy)

Następny temat

Jak szybko schudnąc

WHEY premium