SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Combat 56

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
tak w Białobrzegach od 25 do 29 wiecej info w komandosie kwietniowym goraco zapraszam, zawsze warto pojechac zobaczyc co i jak. Ktos kto ie był na takim stażu napewno bedzie zadowolony.
Co do ciebie street to uwazam ze zadne argumenty do ciebie nie trafaiaja , jestes jak beton /moze nawet byłym wojskowym /, albo nie chcesz słuchac albo cie to nie interesuje jestes na tym forum zeby tylko zamieszac , bo wcześniej cie tu nie było, jak chcesz sobie zemna podyskótowac to zapraszam na prv. Telefon napewno znasz lub na maila , nawet mam syepa pod chasłem trygon. Niechce sie ani na ciebie wpieniac , ani kłucic kto ma racje. Postapiłem tak jak postapiłem czas pokaże czy dobrze. Przyjmuje słowa goryczy i krytyki z twoich słów które płyną z twoich wypowiedzi, pozostaje ci zostac instruktorem autoryzowanym u majora i otworzyc sekcje , popracowac przez kilka lat a w tedy sobie powytykamy wady i zalety. Powiem ci street że ja bym sie z tego bardzo cieszył bo napewno major ruszy pełną parą i zdominuję cału rynek combat56 ja bym sobie tego zyczył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
XII Ogólnopolski Staż Systemu Combat 56
25-29 kwietnia 2005 r.
,,Techniki walki w małych pomieszczeniach, interwencje, taktyka bezpieczeństwa i
procedury w sytuacjach zagrożeń''

Warunki uczestnictwa w stażu: 1.Ukończony 18 rok życia, 2.Wysłanie zgłoszenia na adres: [email protected] lub telefonicznie 0-606 646 6003.Posiadanie wyposażenia: ubiór sportowy, miękkie obuwie, śpiwór, ubiór do treningu na świeżym powietrzuKoszt stażu: 250 PLN / obejmuje zakwaterowanie. Możliwość wykupienia wyżywienia na miejscu.Codziennie minimum 2 treningi. Punkt zbiórki; Jednostka Wojskowa w Białobrzegach nad Zalewem Zegrzyńskim.W tym roku ze względu na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 861
fajnie...jaki ty jesteś rycerski może nawet masz zakuty łeb(taki mi sie dziwnie z betonem skojarzyło)nie w tym celu uderzyłem w dyskusje chłopcze więc wyluzuj.Daleko mi do instr.autoryzowanego czy podwórkowego,dalej nie odp.na pytania pewnie nie możesz nie potrafisz lub nie umiesz ,jeśli uważasz że forum jest tylko by słodzic to sorki stary ale życie takie słodkie nie jest,jest gorzko ale szczerze

nie ufaj nie proś nie bój się

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
widze że opuszczasz loty w swoich wypowiedziach a i argumenty ci sie skończyły, jedz na staz tam ochłoniesz z tej goryczy która cie zrzera. Szkoda ze taki kozak nie byłes w Spale ...... Jestem ciekaw od jakiego czasu masz kontakt z combat56 bo wysnówasz wnioski jakbyś nic innego nie robił tylko żył tym tematem.Poza tym nie odpowiedziałes na moje pytania , aha i uważaj co piszesz łatwo jest kogos obrazic , a wypowiedzianych słów juz sie nie cowfnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak troche offtopic...
czy na tym combat 56 jest łatwo złapac kontuzje ???
np. jakies złamania, potłuczenia...

Zmieniony przez - pilkarz14 w dniu 2005-03-31 13:03:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1048
hymmm, cóż, siniaki, obtarcia i zadrapania to norma, przy słabszej odzierzy, rozdarcia w standardzie. Ja ostatno w ferworze dałem sobie złamać nos...

i po co to wszystko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Czy te spory dotyczące, kto jest bardziej orygianlny i kto ma więcej praw da się przenieść na "grunt mailowy", czy muszę to czytać?

To takie jakby ostrzeżenie, bo za dużo w tym kraju tych wojenek - i jakby nie spojrzeć to w każdym stowarzyszeniu czy instytucie są jakieś waśnie, z reguły o kasę.

Nie jesteście oryginalni, więc sobie darujcie.

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
oczywiście jak w każdym systemie kontaktowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
lewro, a macie sparingi w pełni kontaktowe, z oporującym przeciwnikiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
no pewnie niezbedny element treningowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko

Następny temat

powazny problem

WHEY premium