SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Combat/samoobrona

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
Tu jest potrzebny, ktos kto zna kilka combatow, ma dobre pojecie w temacie, zeby mogl odpowiadac na pytania tematyczne tego dzialu, albo chociaz doradzac.

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale ten dzial jest rowniez o sytuacji na ulicy ("jak przetrwac w tym ciazkim swiecie") wazna jest tez znajomosc psychologii jak i zachowania ludzi. myse ze w polaczeniu z jakas wiedza techniczna (sztuki walki) bylbym w stanie sobie poradzic

"Walka nie rozegrana jest walka wygraną"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Ja tez uwazam, ze nie masz w tej chwili wystarczajacej wiedzy. Bez urazy.

Tresci, ktore przekazujesz w postach nie trafiaja do mnie i zawieraja bledy.

Jako swoj koronny argument przyjmujesz znajomosc ludzkiej psychki - czy mozesz podac z czego ona wynika? Czy uczyles sie w tym kierynku? Bez zlosliwosci oczywiscie - jestem zwyczajnie ciekaw.

Pozdrawiam
M.
Pierwsze Polskie Radio Internetowe
http://www.e-stacja.pl
BJJ -studying the art, living the life, having the passion
GDYNIA

Moderator dzialu Prawo, Ekonomia i Gospodarka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak sie juz uparliscie szukac moderatorow to ja proponuje Pawla Drozdziaka.

Paweł Ziółkowski
Starszy sprzątający w dziale Historia

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
http://bjj.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozna powiedziec ze mnie to interesuje (psychologia)
Moze nie jestem expertem w dziedzinie sztuk walki ale bardzo sie tym interesuje i jestem w stanie udzielac rad. Jesli ktos chce udzielac porad z samych technik to bedzie sia staral w innym dziale tego forum. Ten dzial jest troszke inny, bardziej teoretyczny wiec mysle ze nie trzeba byc w 100% expertem. Ktos w ktoryms artykule powiedzial ze zgadza sie ze mna calkowicie. Wiec jestem w stanie komus pomoc.
Pozatym moderator powinien oprocz tego ze doradzac ludziom miec sporo wolnego czasu (ktory mam) poniewaz to on odwala cala robote od "wewnatrz".

"Walka nie rozegrana jest walka wygraną"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam wszystkich a w szczególności Ciebie Ranowicz bardzo podoba mi sie ten dział i myśle że będzie miał wzięcie;))
osobiście uważam że combat idealnie nadaje się na ulice jego założeniem nie jest 12 rundowa walka na pięści czy tarzanie się pa chodniku tylko jak najszybsze wyeliminowanie przeciwnika(fakt że kończący się głównie w parterze)

Nikt mi nie obiecał że...życie będzie łatwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8793
Baksu:a czy Twoje zainteresowanie psychologia nie podpowiedzialo Ci,ze Twoj podpis "Walka ...." sugeruje tchorza???
Tak tylko pytam.....,nie zebym byl zlosliwy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4684
RONOWICZ: prosze cie bardzo unizenie o to abys zrobil cos w sprawie spamow z dobrymi radami Baksa
:)
szacuneczek

karma2030

karma2030

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
popieram.
najlepiej przeniesc je do dzialu humor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
Jezli chodzi o pewne informacje w dziedzinie psychologii

<kognitywna,biologiczna,osobowosci,i ew emocji i motywacji> moge sluzyc pomoca.Super by bylo gdyby pojawil sie taki dzial gdzie by sie roztrzasalo pewne sytuacje,wyjasnialo pewne sprawy `od strony technicznej`, moze miejmy nadzieje niektorzy ludzie cos z tego wyniosa i miejmy nadzieje ze nie beda zadawac pytan jak poprawic wytrzymalosc na bol nie siadajac tylkiem na gwozdziach :)

pozdrO

"Najwyższa gałąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UDERZANE

Następny temat

Witam w stylacz tradycyjnych

WHEY premium