SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobic zeby byc Duzym??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 336
Siemq wsztystkim jestem w miare nowy tutaj.Pytanie jak w temacie cwicze ok 1,5 roku ale no nie zabardzo widac wyniki;/ Chciał bym zbudowac duze miesnie ;p(Jak kazdy;p)Nie zalezy mi na rzebie tak bardzo ale nie zeby był brzuch taki ze nie widział bym ..;pCo polecacie chwilowo koncze 1 pake hmbolon mam druga ale nie widze po niej rezultatów wiec nieewiem czy zaczynac mysałem nad macacra z olmipa albo cfm whey protein 90 z vitalmaxa proze o jakos pomoc
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 905
jak chcesz być duży jedz węglowodany na noc ryż makaron a potem z biegiem czasu redukuj tłuszcz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 905
a z odżywek to najbardziej daje mono kreatynka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10800 Napisanych postów 47772 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
biegac w nocy o 2:00
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20213
Jesc zacznij
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7281 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 79786
autor jak i osoba ponizej do kasacji
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 336
Duzy to juz jestem;p ale chodzi o miesnie nie tez zeby sie ulac;p a co z tych odzywek polecacie albo jakies inne??
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10800 Napisanych postów 47772 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
dietanabol
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

shock therapy

Następny temat

TSE czy Venom Hyperdrive 3.0

Fruzelina