SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co za bestialstwo!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
http://s42.yousendit.com/d.aspx?id=355JVBY9UUC5V05VMFTHYJQ1WZ



wrzucilem specjalnie dla was

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
ooo to jest bardzo ciekawe PITT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 627 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9388
To ja jeszcze swoje trzy grosze odnośnie kary śmierci:
jej przywrócenie wiele by nie dało, bo byłaby sądzona tylko za zabójstwa, a takich mamy wyjątkowo mało. Weźmy ten przypadek: nawet jeśli gość gdyby tę dziewczynę zabił (czy też goście zabili), to sąd prawdopodobnie potraktuje to jako pobicie ze skutkiem śmiertelnym (założywszy, że będzie kogo sądzić). I to jest moim zdaniem patologia! Pobicie ze skutkiem śmiertelnym, to ja rozumiem, że może się zdarzyć, jak się dwóch facetów równo bije, a nie jak ktoś tłucze po głowie bejsbolem nieprzytomnego, albo wali głową dziecka o kaloryfer, albo po kimś skacze. A niestety polskie sądy tak to traktują (może kodeks karny jest taki a nie inny, nie wiem). I od zmienienia tego trzeba, moim skromym zdaniem, zacząć.
Pozdrawiam

Trenerów dzielimy na dwie kategorie:
- jedni potrafią wiele rzeczy, których nie uczą
- drudzy uczą wielu rzeczy, których nie potrafią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 133
Po jakiego*****a im więzienie ?
Tych s****ysynów powinno zabić i kropka!!!!
Co ona zawinila ?a co my ?
Tym s****ysynom nie ma prawa ujść bezkarnie!!!!
ja bym za***al

One World one Muay Thai
A.M.D.G
TYLKO AGRESJA I ZABIJANIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6083
Co za s****ysyny !! Kara smierci musi wrocic bo bez tego ani rusz z takimi bydletami. Pamietacie sprawe dziewczyny pobitej i wyrzucinej z pociagu ? Osobiscie az mi sie rzygac jak mysle o takich*****ach.

Sama kara smierci nie zalatwi nam sprawy trzba pamietac ze juz starozytni Rzymianie przekonali sie o tym ze najgorsza kara jest kara nieuchronna/nieunikniona a z naszymi panami w niebieskich mundurkach bywa roznie sami wiecie. Caly ten nurt humanitarny prawie karnym to jedna wielka bzdura. Prawa czlowieka sa dla LUDZI a nie dla takich typow ja ci wyzej opisani.

Bylo sobie zycie....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2057
Zgadzam sie z przedmowca - prawa czlowieka sa dla ludzi. Dla tych bydlat smierc bylaby laska.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zasady treningu

Następny temat

Domena BJJ.COM.PL

WHEY premium