SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co wybrać na cykl masowy ?Massacra czy Horse Power ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17354
jest 50 porcji! to zalezy od dawkowania!

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
samo HP to mało na cykl, kup jedno i drugie Masz mega cyklona na 50dni (dawkowanie: 1 porcja HP, 1/2 porcji Massacry na dzień)

HP - działanie super, smak (arbuz) jak dla mnie tragedia
Massacra - właśnie testuje, spisuje się nieźle i na dodatek dobrze smakuje (jabłko)

Zmieniony przez - skorup w dniu 2008-02-16 21:50:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
hp jest dobrym stakiem- smakowo średnie- ale to w sumie nieważne zupelnie/, jednak należy pamiętać- w porownaniu z massacrą, że jedna zalecana porcja tegoż hp to conajwyżej pol zalecanej porcji masssacry- ktora choc jest stakiem właściwie nowym to już można powiedzieć,że b. dobrym.
ani jedna puszka hp, ani massacry nie wystarczy na cykl- trzeba po dwie, lub jak ktoś wyżej zaproponował- taki mix.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-02-16 22:49:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2106 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
massacry trzeba 3
co zreszta widac po jej tescie na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
mi tam masakra dobrze służy 1 pucha + TCM

wszytko na plus + dieta jest

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
BPL-G - tak samo twierdziłes przy KO - a praktyka 'przychyliła się" do moich twierdzeń,że nie potrzeba aż tylu- w tym wypadku jest podobnie- 2 puchy to już super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2106 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
dwie porcje stacka na codzien jak dla mnie standard
cykl ok. 6 tyg.
odpowiedz jest sama
to nie jest krytka firmy Olimp tylko ocena
masakra skladowo srednio mi sie widzi
natomiast KO uwazam ze jest calkeim ok
jednak narazie jeszcze go nie bralem poniewaz wlasnie potrzeba 3 puszki
jednak nie wykluczam ze sie na niego zdecyduje
to ze Olimp robi po 30 kilka porcji w puszce to nie moja wina
a poprostu wydajac $ i robiac cykl biorac kreatyne chce miec pewnosc co do porcji 2 dziennie a wiec 100 w cyklu daja tak pewnosc
2/3 tego juz nie co nie znaczy ze sie nie sprawdzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
pozwól, że rozłożę na czynniki twoją wypowiedź- bedzie latwiej sie ustosunkować;

dwie porcje stacka na codzien jak dla mnie standard -tak, dla mnie nawet 2-3 porcje, jednak nie bierzesz pod uwage skladu tych porcji a co za tym idzie działania- niejako mechanicznie przechodzisz -od słowa porcja- tu mysle zawiera się możliwość błędu/nie tylko myslowego/.
cykl ok. 6 tyg. -no conajmniej.
odpowiedz jest sama - jeżeli krytycznie podejdziemy do korelacji czasu cyklu i rzeczywiście dzialających porcji to faktycznie juz sie nasuwa.
to nie jest krytka firmy Olimp tylko ocena - a to nie ma żadnego znaczenia- tym bardziej dla mnie, bo to jest moja odpowiedź wedle moich doświadczeń i mego zrozumienia.
masakra skladowo srednio mi sie widzi -zapytałbym dlaczego- jestem ciekawy-/i czy w kontekście owych proponowanych 3 porcji także wychodzi slabo?/
natomiast KO uwazam ze jest calkeim ok - ja także tak uważam.
jednak narazie jeszcze go nie bralem poniewaz wlasnie potrzeba 3 puszki - może wlaśnie poprzez takie spojrzenie nie możesz w rzeczywistości sprawdzic w praktyce czy potrzeba naprawde trzy...
jednak nie wykluczam ze sie na niego zdecyduje -nie namawiam zbyt gorliwie, jednak twierdzę że jest to dobrym pomyslem- jakby nie patrzeć.
to ze Olimp robi po 30 kilka porcji w puszce to nie moja wina
a poprostu wydajac $ i robiac cykl biorac kreatyne chce miec pewnosc co do porcji 2 dziennie a wiec 100 w cyklu daja tak pewnosc
- pewnie, że każdy chce wykorzystać najlepiej jak można to na co wydał kasę- to zrozumiałe- ja jednak jak juz wspomniałem nie kieruje sie aż tak bardzo zasugerowanymi porcjami.
2/3 tego juz nie co nie znaczy ze sie nie sprawdzi- tak często właśnie biorę- i nie narzekam.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-02-18 13:17:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2106 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
oczywiscie porcja to slowo umowne
dla niektorych porcja to bda dwie porcje sugerowane przez producenta , szczegolnie sie to tyczy w przypadku NO Boosterow w pozniejszym etapie brania
co do 'porcji' fakt w masakrze kreatyna wystepuje w wiekszej ilosci niz w wiekszoci stackow jednak wtedy biorac mniej niz te 2 porcje dziennie a np. 1,5 kreatyny dostarczymy odpowiednia ilosc jednak zmneijszajac owa porcje zmniejszymy ilosc innych substancji w stacku

co do samej masakry strasznie odpychaja mnie ilosci cukow w niej
NO glownie jablczan i AAKG mozna bylo skorzystac z nowszych form i bardziej wyszukanych form ale tu tez neikoniecznie bo zeby sie wypowiedziec w ten sposob lepiej sprawdzic na sobie pobudzenia, pompe itd. mozliwe ze dzialajac synergicznie spelniaja dobrze swoja role
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wiesz, te "duże porcje" maja swoje plusy i minusy- nie chce mi sie tu rozwodzic nad nimi- powiem tylko, że biorąc wiecej można mieć stak bardziej kompleksowy/wtedy często i 3 puszki bylyby wskazane/ a biorąc dawki znacznie mniejse jakby bazujemy na pewnej minimalnej ilości kreatyny- 'pomijając troszkę dodatki'.

na tej zasadzie skonstruowane są tzw. "wypasione staki-0 z dużą ilością wspomnianych dodatków
a na przeciwnej uboższe znacznie lecz bazujące na kreatynie.

wszystko więc - jak widać- zależy od okreslonego podejścia do sprawy/nie negując żadnego jako zle- w żadnym wypadku/

mam nadzieję jednocześnie, że jest to zrozumiale dla Ciebie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KNOCKOUT + TCM + HMBolon

Następny temat

co polecacie

forma lato